Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Bob Dylan: Christmas In The Heart

Redakce

Redakce

24. 12. 2009

bob-dylan-christmas-in-the-heart_gallery_primaryNové CD Boba Dylana s názvem Christmas In The Heart je na první pohled běžné zboží. Avšak při poslechu prvních tónů  je zřejmé, že Dylan vytvořil vánoční album, které se jen z malé části podobá koledám linoucím se z amerických filmů.

Zdroj: bobdylan.com

Christmas In The Heart, Zdroj: bobdylan.com

I přesto, že na obalu desky Christmas In The Heart je obrázek připomínající ruské pohádky a tradice, po otevření na vás okamžitě vyskočí fotka pomocnice ze Santova týmu skřítků, která je jen velmi spoře oděna do podvazků a krátkého červeného kabátku. I tento faktor poukazuje, že se nejedná jen o obyčejné koledy plné rolniček a dětského smíchu.

Krom méně známých songů se na albu nacházejí i roky prověřené písně jako Hark The Herald Angels Sing nebo úvodní Here Comes Santa Claus, které nejednoho posluchače pobaví především interpretovým chraplavým hlasem, který místy zní velmi vtipně.

Pro zaryté fanoušky Boba Dylana může toto CD znamenat velké zklamání, protože je celé v jedné rovině a je spíše relaxací a krom specifického vokálu se zde nevyskytují prvky jemu podobné.

Na závěr cítím povinnost poznamenat, že toto album nevyšlo kvůli obohacení vlastní kapsy. Vytěžené peníze putují na charitu, což je jediný důvod, proč se Bob Dylan snížil k natočení takto komerční záležitosti.

Bob Dylan – Christmas In The Heart

Vydáno: 12. října 2009

Celkový čas: 42:22

Skladby: Here Comes Santa Claus, Do You Hear What I Hear?, Winter Wonderland, Hark The Herald Angels Sing, I\’ll Be Home For Christmas a další

Vydavatel: Sony Music

Hodnocení: 3***

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bob Dylan: Christmas In The Heart