Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Blíží se filmový Resident Evil 5. Milla Jovovich bude zase kosit zombíky

Redakce

Redakce

12. 3. 2011

Resident Evil: AfterlifeZatímco v předchozích letech jsme si na jednotlivá pokračování zombie řežby Resident Evil museli počkat tři roky, na pátý díl se můžeme těšit už rok příští.

Resident Evil: Afterlife

Milla ve čtvrtém dílu, Resident Evil: Afterlife, Zdroj: distributor filmu

Ačkoli byl loni Afterlife, čtvrtý díl série, pro mnohé fanoušky Residentu zklamáním, magická zkratka 3D přilákala do kin dvakrát víc diváků než předchozí RE: Zánik. Očividně právě komerční úspěchy Afterlife přiměly Sony Pictures k tomu, aby šla pětka do kin už 14. září 2012.

Samozřejmostí je obsazení Milly Jovovich. Co už tak jisté nebylo, a z čeho mohou mít fanoušci žánru radost, je návrat otce série RE, Paula W.S. Andersona. Ten bude film minimálně produkovat, možné ale je, že si to i sám napíše a zrežíruje.

Oba výše jmenovaní mají v posledních měsících velmi nabitý program. Právě dokončují společnou práci na další adaptaci nesmrtelného románu Tři mušketýři, kde si Milla pod Andersonovým vedením zahrála roli mylady De Winter a který půjde do kin už letos na podzim.

V roce příštím pak budeme moci Millu Jovovich obdivovat nejen v pokračování RE, ale také například v detektivním snímku The Winter Queen (podle předlohy Borise KuninaPřípad Azazel), kde ztvární postavu Amálie Běžecké. Máme se zkrátka na co těšit!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Blíží se filmový Resident Evil 5. Milla Jovovich bude zase kosit zombíky