Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Blink 182 vydají nové EP. Fanoušci si ho stihnou nadělit pod stromeček

Standa Kafka

Standa Kafka

1. 12. 2012

Členové americké pop punkové partičky Blink 182 oznámili na svých twitterech, že se fanoušci můžou těšit na nové EP ještě před letošními Vánocemi. Tím tak trochu vyvrátili slova jednoho z členů Marka Hoppuse, který nedávno v interview uvedl, že nové album vyjde až v roce 2013.

Blink 182 Zdroj: myspace.com

Sám Hoppus ale umístil na svůj twitter zprávu, že nové songy vyjdou během pár týdnů, a přidal upozornění, aby fanoušci dál sledovali jeho twitter účet. EP se bude jmenovat Dogs Eating Dogs a podle posledních zpráv by mělo vyjít 18. prosince.

Čtěte také o tom nejlepším od Muse

Příznivci kapely si ho už teď mohou předobjednávat v jednom ze tří speciálních vánočních balení, které navíc obsahují trička s logem skupiny, plakáty nebo třeba balicí papíry na dárky ve stylu Blink 182.

Samotné EP Dogs Eating Dogs vyjde jenom v digitální podobě, žádnou placku nebo snad vinyl zatím nečekejte. Poslední studiové album Neighborhoods vydali Blink 182 po sedmileté pauze v září loňského roku. Sice se týden po svém vydání vyhouplo na druhé místo v žebříčku nejprodávanějších alb v USA, ale jeho celkový úspěch nebyl asi takový, jako by si sami členové skupiny představovali.

Bubeník Travis Barker se nechal slyšet, že to nejlepší od Blink 182 teprve přijde, takže se nechme překvapit, jestli na jeho slovech bude něco pravdy.  Dogs Eating Dogs bude také první EP, které si vydá kapela sama, protože nedávno opustila label Interscope Records, který spadá pod Universal Music Group.

Letos kapela absolvovala turné k dvacetiletému výročí vzniku. Během něho měla navštívit i Českou republiku, ale plánovaný koncert na Prague City Festivalu se nakonec kvůli nedostatku finančních prostředků na straně pořadatele neuskutečnil.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Blink 182 vydají nové EP. Fanoušci si ho stihnou nadělit pod stromeček