Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Blink 182 nepřijedou. Prague City Festival se ruší, došly mu peníze

Martin Peška

Martin Peška

15. 6. 2012

Kapely jako Blink 182, Simple Plan, Lostprophets, New Order, Hadouken a další měly zahrát na druhém ročníku Prague City Festivalu na pražském výstavišti během 29. a 30. června. Festival dnes ohlásil svůj konec.

FOTO: Blink 182

Čeští fanoušci se zase Blink 182 nedočkají, festival byl odvolán. Zdroj: Original Communications

„S hlubokou lítostí jsme nuceni oznámit, že druhý ročník Prague City Festivalu, který se měl konat 29. až 30. 6. na pražském Výstavišti, se neuskuteční,“ oznámil v pátek 15. června ředitel festivalu Borek Jiřík.

Za pádem festivalu stojí nedostatek financí. „Nenadálý a šokující výpadek zásadního množství důvodně očekávaných finančních prostředků nám znemožnil festival realizovat v plném rozsahu. I přes nadlidskou snahu jsme uspokojující řešení, které by festival v jeho původně plánované podobě zachránilo, nenašli,“ uvedl k tomu Jiřík.

Nepřehlédněte: Fotky z prvního a posledního Prague City Festivalu

Vstupné by se mělo vracet. Vstupné ze sítí Tickets.de a Eventim by mělo být podle Jiříka návštěvníkům vráceno v místě, kde si vstupenku zakoupili. Podrobnosti vrácení vstupného v síti Ticketportal se organizátoři chystají oznámit v průběhu následujících sedmi pracovních dnů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Blink 182 nepřijedou. Prague City Festival se ruší, došly mu peníze