×
TOPZINE.cz

Blink-182 na evropských festivalech

blink-182Američtí Blink-182 se rozhodli, že bez sebe a bez hudby nemohou být. V roce 2010 snad potěší své fanoušky novým albem a v srpnu navštíví i Evropu. Potvrzeny jsou zatím německé festivaly Area 4 a Highfield.

Blink-182, Zdroj: blogspot.com
Blink 182, Zdroj: blogspot.com

Pop punkové trio Blink-182 se letos po přestávce, která trvala od roku 2005, vrátilo na hudební scénu. Na pódiu se po pěti letech společně sešli už 8. února 2009 na předávání Grammy se zprávou: „Hrávali jsme spolu a rozhodli jsme se že, budeme spolu hrát znovu. Blink-182 jsou zpět!“ Na rok 2010 je naplánované nové album se singlem Up All Night. Kytarista Tom DeLonge o novém songu řekl: „Má to trochu z (Pink) Floydů, trochu z Rush a je to trochu Blink. Je to šílené, ale zní to nějak stejně, kde jsme to nechali.“

Podle údajů na Twitteru skupiny zahraje znovu sjednocené trio i na dvou německých událostech, Area 4 Festival 21. srpna a Highfield Festival o den později. Tato data jsou blízká festivalům v Reading a Leeds, které se konají následující víkend, 27. až 29. srpna. Je tedy už ve všeobecné online spekulaci, že by skupina mohla titulovat i na těchto událostech. Otevřela se také možnost klubových show, i přes to, že nebylo vydáno žádné prohlášení organizátorů ani skupiny.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..