Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Black Eyed Peas předvedli na koncertě v Praze velkolepou show

Redakce

Redakce

17. 5. 2010

V rámci svého turné The E.N.D. World Tour vystoupili Black Eyed Peas v pražské O2 Aréně. Slibovaná velkolepá show nezklamala, členové americké skupiny to rozjeli opravdu ve velkém stylu a roztančili téměř vyprodanou Arénu.

Black Eyed Peas, Zdroj: inform.com

V roli předskokanky se představila známá britská zpěvačka Cheryl Cole, zazpívala několik písní ze svého alba 3 Words, na kterém spolupracovala s členem BEP Will.i.amem.

Po deváté hodině už se ke slovu dostali Black Eyed Peas. Hned při originálním nástupu si mohli diváci vychutnat zvukové, světelné a kouřové efekty a laser game. To vše provázelo show po celou dobu. Jako první zazněl slavný song Let’s Get It Started, jako druhý Rock That Body, následovaly v podstatě všechny slavné hity skupiny, a to nejen z nejnovějšího alba E.N.D., například Boom Boom Pow, Shut Up, Imma Be, My Humps, Don’t Lie, Pump It, Where is the love, Meet Me Halfway a další.

Během koncertu se předvedl také každý člen samostatně. Apl.de.ap krátce zazpíval, Tabboo se během zpěvu vznesl na světélkující motorce nad hlavy diváků a proletěl se tak až doprostřed obrovské haly. Krásná Fergie zazářila se třemi svými vlastními písněmi (Fergalicious, Glamourous, Big Girls Don’t Cry). Will.i.am nastoupil ve stylu Terminátora s laserovýma očima a také se vznesl do výšky spolu s mixážním pultem a předvedl své dílo na několika známých písních, mimo jiné zavzpomínal na Michaela Jacksona.

Při závěrečném songu I Gotta Feeling už málokdo dokázal jen tak sedět. Celá O2 Aréna byla na nohou. Každý skákal, skandoval, křičel, tleskal, zpíval. BEP předvedli naprosto perfektní výkon. Málokomu se podaří takovým způsobem vyburcovat 16 tisíc lidí. Byl to skutečně zážitek a jedna velkolepá party plná skvělé muziky, krásných efektů a originálních kostýmů zpěváků i tanečníků. Will.i.am na závěr slíbil, že se do České republiky ještě určitě vrátí. Takže kdo udělal chybu a 16. května nedorazil, může to v budoucnu napravit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Black Eyed Peas předvedli na koncertě v Praze velkolepou show