Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Bio Oko uvádí seriálový maraton True blood – Pravá krev!

Již příští sobotu 14. listopadu od 18:00 můžete zavítat na seriál Pravá krev do Bia Oko a zhlédnout celou první řadu. Navíc jsou pro vás jako bonus exklusivně připraveny i dva díly z nové série!

Seriál Pravá krev

Dekameron je knihou krve a rozkoše, Zdroj: Distributor filmu Pravá krev

Seriál Pravá krev je v původní produkci HBO. Právě tento televizní kanál pomohl s přípravami akce. Seriál, který se těší velké oblíbenosti, má na svědomí Alan Ball, který s HBO již spolupracoval (Odpočívej v pokoji). Tento muž také napsal scénář k Americké Kráse, která získala celkem 5 Oscarů, včetně toho za nejlepší scénář.

Na HBO jsme zatím mohli zhlédnout jen první sérii True Blood, na maratonu tomu ale bude jinak. Přestože premiérově se mají díly začít vysílat až za 11 dní, pořadatelé nám nabídnou ochutnávku. První dva díly tak asi budou největším lákadlem pro fanoušky tohoto počinu. „Je připraveno 12 hodin Pravé krve. Tentokrát z důvodu upírského tématu promítáme od setmění do svítání, tedy opravdu celou noc,“ řekl ředitel Bia Oko.

V seriálu je hlavní linie opředena upíry. V poslední době možná dost ohrané téma, člověka hned napadne série Twilight a trilogie Underworld, nicméně Pravá krev má rozhodně něco do sebe. Setkávají se tu prvky z hororu, ale také tu najdeme erotiku a značnou dávku napětí. Příběh vypráví o dnešním světě, kde žijí upíři a tvoří zde určitou minoritní skupinu. Lidé o nich vědí, upíři s nimi žijí dejme tomu bok po boku. Byla vynalezena umělá krev, která upírům umožňuje krmit se, aniž by museli zabíjet.

Pokud se chcete přijít podívat, tak radím – zaregistrujte se. Vzhledem k omezené kapacitě sálu byste se jinak nemuseli na promítání dostat, přednostně půjdou totiž dovnitř právě ti, kteří prošli procesem registrace. Není to nic složitého, stačí na stránce www.trueblood2.cz vyplnit pár údajů a místo máte jisté.

Pokud vás nápad s maratonem zaujal, ale nevíte, jestli to bude přímo pro vás, můžete se na www.trueblood.hbo.cz podívat na seriál blíže.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bio Oko uvádí seriálový maraton True blood – Pravá krev!