×
TOPZINE.cz

Big Daddy Kane navštíví pražskou Lucernu. Už tento týden!

Big Daddy Kane, Zdroj: Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, úterý 13. Května. To je to místo, kde by neměl chybět žádný fanoušek černého rapu.  Jako support se představí Marco Polo & Hannibal Stax, večer pak vyvrcholí jízdou krále rapu, klasika a držitele Grammy Big Daddy Kanea!

Big Daddy Kane, Zdroj: Lucerna Music Bar

Jako support si BDK vybral neméně velké kalibry.  Marco Polo, který se nebojí být drsný. Samply a hutné basy je přesně to, co definuje jeho tvorbu, a nebojí se pokračovat v odkazu jmen, jako Pete Rock nebo DJ Premier. Spolupráce na peckách přes KoolG Rap, KardinalOffishall, LargeProfessor, MC Eiht, InspectahDeck z Wu až po společné desky s Pumpkinheadem,  OSTR a Hannibalem Staxem je důkaz, že budete mít co do činění s velkým jménem.

Věřte, že pokud nepřijdete, připravili byste se o hvězdu newyorského podsvětí, zmiňovaného veterána Hannibala Staxe!  Chlápek z Brooklynu, člen F.A.B.I.D.Crew, externista Gang StarrFoundation a také host na jejich dvou deskách. Čekali jste víc? Máte to mít! Seize The Day z minulého roku je trefa přímo do černého, spolupráce s Marco Polem je totiž nahrávka, kterou uslyšíte live toto úterý a stojí za to.

Jestli chcete slyšet klasický rap z New Yorku, je jasné, že Big Daddy Kane a jeho speciální hosté Marco Polo a Hannibal Stax jsou dobrá volba. Slíbené je i překvapení, protože se jedná o Boombox s číslem 69.

Marco Polo a Hannibal Stax, Zdroj: Lucerna Music Bar
Marco Polo a Hannibal Stax. Zdroj: Lucerna Music Bar

Vstupenky jsou v předprodeji na pokladně Lucerna Music Baru za 400 korun, dále můžete objednávat přímo na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream. Na místě v den koncertu je cena 500 korun.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..