Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Big Daddy Kane navštíví pražskou Lucernu. Už tento týden!

Redakce

Redakce

12. 5. 2014

Lucerna Music Bar, úterý 13. Května. To je to místo, kde by neměl chybět žádný fanoušek černého rapu.  Jako support se představí Marco Polo & Hannibal Stax, večer pak vyvrcholí jízdou krále rapu, klasika a držitele Grammy Big Daddy Kanea!

Big Daddy Kane, Zdroj: Lucerna Music Bar

Big Daddy Kane, Zdroj: Lucerna Music Bar

Jako support si BDK vybral neméně velké kalibry.  Marco Polo, který se nebojí být drsný. Samply a hutné basy je přesně to, co definuje jeho tvorbu, a nebojí se pokračovat v odkazu jmen, jako Pete Rock nebo DJ Premier. Spolupráce na peckách přes KoolG Rap, KardinalOffishall, LargeProfessor, MC Eiht, InspectahDeck z Wu až po společné desky s Pumpkinheadem,  OSTR a Hannibalem Staxem je důkaz, že budete mít co do činění s velkým jménem.

Věřte, že pokud nepřijdete, připravili byste se o hvězdu newyorského podsvětí, zmiňovaného veterána Hannibala Staxe!  Chlápek z Brooklynu, člen F.A.B.I.D.Crew, externista Gang StarrFoundation a také host na jejich dvou deskách. Čekali jste víc? Máte to mít! Seize The Day z minulého roku je trefa přímo do černého, spolupráce s Marco Polem je totiž nahrávka, kterou uslyšíte live toto úterý a stojí za to.

Jestli chcete slyšet klasický rap z New Yorku, je jasné, že Big Daddy Kane a jeho speciální hosté Marco Polo a Hannibal Stax jsou dobrá volba. Slíbené je i překvapení, protože se jedná o Boombox s číslem 69.

Marco Polo a Hannibal Stax, Zdroj: Lucerna Music Bar

Marco Polo a Hannibal Stax. Zdroj: Lucerna Music Bar

Vstupenky jsou v předprodeji na pokladně Lucerna Music Baru za 400 korun, dále můžete objednávat přímo na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream. Na místě v den koncertu je cena 500 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Big Daddy Kane navštíví pražskou Lucernu. Už tento týden!