Menu
TOPZINE.cz
Architektura a stavitelství

Bezpečnostní dveře NEXT pro Váš klidný spánek

Hledáte bezpečnostní dveře, které ochrání vaši domácnost, rodinu, majetek a soukromí? Nestojíte o nezvané hosty? Věděli jste, že 90 % vloupání se uskutečňuje skrze dveře? To vše vede k jasnému řešení: bezpečnostní dveře!

Certifikované bezpečnostní dveře vám zajistí slevu na pojištění domácnosti

Vybavit si dům nebo byt bezpečnostními dveřmi mnozí z nás považují za samozřejmost a je to dobře. Certifikát bezpečnostních dveří vám nezajistí jen atraktivní slevu na pojištění domácnosti, ale také klidný spánek. V MAND CZ nabízíme jen produkty od renomovaných českých a zahraničních výrobců, za které bychom dali ruku do ohně.

Bezpečnostní dveře, které mají vše, co mají mít, jsou české NEXT bezpečnostní dveře. Kromě zabezpečení a certifikace do 3. nebo 4. bezpečnostní třídy nabízí i zvukovou izolaci a protipožární odolnost. Nabídka je skutečně široká, takže si vybere každý – zatímco jeden typ je doslova „bestseller“ pro byty, protože chrání před hlukem a dá se namontovat do nové i původní zárubně, jiný typ se zase může pochlubit tím, že je nejbezpečnější a zároveň vzhledově atraktivní – dá se vyrobit s libovolným povrchem, klidně jako replika historických dveří.

Bezpečnostní dveře jako designovka? Jde to!

Originální designovku představují bezpečnostní bezfalcové dveře NEXT se skrytými zárubněmi a skrytými panty, které mohou atraktivně ozdobit dům i byt a zároveň ho chrání před nezvanými „hosty“ i únikem tepla z interiéru.

NEXT je špičkou ve svém oboru, a proto nabízí klientům i atypická řešení, jako jsou bezpečnostní dvoukřídlé dveře vhodné i pro starší zástavy či jako historická replika původních dveří. Takřka v kontrastu toho je dobré vyzdvihnout, že dveře výborně tepelně izolují, a tak se hodí i do pasivních domů.

U bezpečnostních dveří vždy vsaďte na kvalitu a renomovanou značku

U bezpečnostních dveří se skutečně vyplatí vsadit na kvalitu. Přímo v Nextu říkají: „Každý měsíc instalujeme Nexty místo řady nekvalitních levných dveří, které se tváří jako certifikované bezpečnostní dveře. Nejčastěji se jedná o dveře dovezené z Polska nebo Číny. Takové dveře ovšem často nemají certifikáty pro Českou republiky a pro zkušené zloděje je jejich překonání otázkou několika minut.“ Koupě takového produktu je zcela zbytečná. Next vyrábí své dveře v České republice již téměř 30 let a všechny výrobky nechává certifikovat v českých zkušebnách dle evropských norem. Dveře Next mají platné bezpečnostní, protipožární, protihlukové i termoizolační certifikáty.

MAND CZ nabízí ke dveřím veškeré příslušenství

U nás v MAND CZ si k bezpečnostním dveřím můžete dokoupit i veškerá příslušenství, které jejich funkčnost dovedou k dokonalosti. Součástí každého systému zabezpečení je kvalitní cylindrická vložka a špičkové bezpečnostní kování. U nás pořídíte obojí. Pokud dáváte přednost výběru a konzultaci „naživo“, můžete nás navštívit v našem showroomu v Libušské ulici v Praze, kde vám celý svět MAND CZ na 330 m2 plochy předvedeme a naše produkty představíme. O zvýšenou ochranu vašeho soukromí se mohou postarat další zabezpečovací doplňky, například přídavné zámky, kukátka, popřípadě další „chytré“ vychytávky, které ohlídají vaši domácnost, když nejste doma. Nepodceňte zabezpečení a vsaďte na jedničky na trhu! U nás je najdete všechny pod jednou střechou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bezpečnostní dveře NEXT pro Váš klidný spánek