Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Beyoncé v novém videoklipu cestuje časem. Na náklady výrobců Pepsi

Radka Tichá

Radka Tichá

7. 4. 2013

Beyoncé je nejen skvělou interpretkou, ale i obchodnicí. Nedávno uzavřela lukrativní smlouvu s nápojovým gigantem Pepsi. První oficiální video kampaně nese název Mirror a spatříte v něm zpěvaččino minulé já.

FOTO: Beyoncé

Beyoncé se v novém videoklipu vrací k dřívějším image. Foto: Tony Duran Zdroj: beyonce.com

Již na konci minulého roku obletěla média zpráva, že novou tváří značky Pepsi se stala půvabná Beyoncé. Tato lukrativní smlouva o vzájemné podpoře vynesla ikoně podle všeho 31 milionů liber (asi miliarda korun).

Spolupráce zahrnuje nejen zpěvaččinu roli v reklamě na oblíbený nápoj, ale její fotografie se objeví i na obalech limitované kolekce Pepsi. Na oplátku firma sponzoruje interpretce letošní turné a vydání páté studiové desky. Diva by měla být hlavní tváří společnosti na několik následujících let.

Výlet do minulosti

Letošní společná kampaň nese název Live For Now. První oficiální video Mirror není pouhou reklamou značky, ale i novým songem Beyoncé a ohlednutím za jejími dřívějšími já. Připomenout si můžeme nejen zpěvaččin známý tanec z videoklipu Single Ladies, ale i mnoho dalších. Za pouhé dva dny si spot vysloužil téměř 3 a půl milionů zhlédnutí.

Pro Beyoncé není tato spolupráce novou zkušeností s limonádovým gigantem. K první dohodě došlo už v roce 2002. Nejspíše nejznámějším videem  produkce Pepsi byl spot z gladiátorského klání z roku 2004, kde se vedle Beyoncé objevila i Pink a Britney Spears, jež v té době byla hlavní tváří značky.  Kromě nich v reklamě vystupoval i zpěvák Enrique Iglesias v roli římského císaře.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Beyoncé v novém videoklipu cestuje časem. Na náklady výrobců Pepsi