Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Beyonce točí videoklip s dvorním režisérem Lady Gaga

Redakce

Redakce

19. 4. 2011

FOTO: Americká zpěvačka BeyonceDo vydání nového alba Beyonce, o němž se v posledních dnech hodně spekulovalo, zbývají přibližně dva měsíce. Dosavadní kritika jej hodnotí kladně a prozrazuje tedy, že se od této americké zpěvačky můžeme zhruba ve druhé polovině června těšit na svěží hudební koktejl.

FOTO: Americká zpěvačka Beyonce

Americká zpěvačka Beyonce, Zdroj: beyonceonline.com

Její v pořadí již čtvrté studiové album bude následovníkem zatím poslední desky I Am… Sasha Fierce z roku 2008. Do tvůrčího procesu se tentokrát jako producent zapojil Frank Ocean, člen losangeleského hip-hopového kolektivu Odd Future, který v minulosti spolupracoval třeba s mladičkým zpěvákem Justinem Bieberem.

Mezi dalšími producenty a textaři se objevují hvězdy zvučných jmen, jako například zpěvák Ne-Yo, DJ Diplo, londýnský producent Switch či Sleigh Bell, brooklynské elektro-popové duo.Soudě podle toho, co Beyonce před časem prozradila MTV, můžeme na jejím albu očekávat lehkou směsici R&B, popu a rocku. Tato čokoládová kráska se totiž nechala slyšet, že tentokrát by ráda co nejautentičtěji skloubila právě ty hudební styly, k nimž má nejblíže.

Kromě alba chystá Beyonce i nový videoklip

V současnosti připravuje zpěvačka kromě zbrusu nové desky také videoklip k písni Girl, v němž se po jejím boku objeví zhruba dvě stě afrických tanečníků. Pro jeho natočení oslovila Beyonce známého režiséra Francise Lawrence, který je podepsán třeba pod videoklipy extravagantní zpěvačky Lady GaGa.

Rodilá Texasanka s hlasem bohyně má tanec v krvi a proto nemůže být pochyb, že se s africkými rytmy sžije snadno a rychle. Už v minulosti totiž dokázala, že se jí do vínku dostalo více talentů najednou, kromě pěveckého i ten pohybový.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Beyonce točí videoklip s dvorním režisérem Lady Gaga