Beyoncé se přimlouvá za více silných žen. Sama jim jde příkladem

Beyoncé podporuje samostatné holky. Zdroj: beyonce.com

BeyonceZpěvačka Beyoncé se nechala slyšet, že ji mrzí, jak málo žen se dokázalo prosadit jako samostatné podnikatelky.

Beyoncé podporuje samostatné holky. Zdroj: beyonce.com
Beyoncé podporuje samostatné holky. Zdroj: beyonce.com

„Řídím svou módní značku a uchovávám rodinný podnik pro svou dceru. Chci zajistit, že ho po mně dostane a že si toho bude vážit. Není však dostatek žen, které se stanou magnáty,” pozastavila se zpěvačka nad situací v současném nejen hudebním byznysu. „Myslím si přitom, že je spousta způsobů, jak toho dosáhnout.”

Cílevědomost Beyoncé zjevně nechybí. V roce 2011 se stala generální ředitelkou rodinné oděvní firmy. V této pozici z vlastní iniciativy nahradila svého otce. „Pamatuji si, jak v nových budovách nebyla žádná klimatizace a neměli jsme ani kancelář. Podobalo se to táboření,“ vzpomíná úspěšná popová diva na začátky podnikání.

V pátek 15. února se objevila zpráva, že by se Beyoncé údajně měla připojit k Justinu Timberlakovi na malém komorním vystoupení v Londýně. Ukázalo se nakonec, že na tom zřejmě není nic pravdy. Beyoncé však pracuje s Timberlakem na svém novém albu.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Adéla Lněničková

Narodila se roku 1995, nyní studuje 3. ročník na Gymnáziu v Broumově (Královehradecký Kraj). Do redakce Topzine.cz nastoupila v měsíci lednu roku 2013. Píše pro rubriku Hudba.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*