Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Beyoncé se chystá na čarodějnice do Prahy

Martin Peška

Martin Peška

10. 1. 2009

Jedna z nejúspěšnějších současných zpěvaček rhytm & blues Beyoncé vystoupí 30. dubna v pražské O2 aréně. Koncert, který začne na den pálení čarodějnic od osmé hodiny večer, je naplánován jako součást jejího turné s názvem „I am…“

FOTO: Beyoncé

Beyoncé, Zdroj: flickr.com

„Na přípravě show  s Beyoncé spolupracuje i světoznámý módní návrhář a filmový režisér Thierry Mugler, který bude mít v roli kreativního konzultanta na starosti i choreografii celé show a návrh všech kostýmů a scény,“ sdělil Tomáš Němčanský z produkčního oddělení O2 arény.

Evropská část světového turné začne 26. dubna v chorvatském Záhřebu a bude pokračovat napříč celou Evropu až do severoirského Belfastu, kde je 31. května tato část tour zakončena. Poté má zpěvačka Beyoncé, která se objevila i ve filmech Austin Powers: Goldmember, Růžový panter či Showgirls, namířeno do Asie, Afriky a Austrálie.

Beyoncé, celým jménem Beyoncé Giselle Knowles, se v hudební branži zviditelnila na konci devadesátých let účinkováním v dívčí kapele Destiny’s Child. V roce 2003 vydala sólové album Dangerously in Love obsahující mimo jiné skladby Crazy In Love, Baby Boy, Me, Myself and I, se kterým získala v následujícím roce pět cen Grammy a jednu BRIT Award.

Vstupenky na koncert je možné koupit od pátku 9. ledna v síti terminálů Sazka. Cena se pohybuje v rozmezí 1040 – 1540 Kč. Od soboty 10. ledna je možná i rezervace na www.sazkaticket.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Beyoncé se chystá na čarodějnice do Prahy