Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Beyoncé musela s pravdou ven: Zpívala jsem na playback, přiznává

Jana Popelková

Jana Popelková

3. 2. 2013

FOTO: BeyoncéZpěvačka Beyoncé potvrdila, že během vystoupení při inauguraci amerického prezidenta Baracka Obamy zpívala na playback.

FOTO: Beyoncé

Beyoncé přiznala, že vystoupení nebylo tak docela živé. Foto: Tony Duran Zdroj: beyonce.com

Beyoncé uvedla několik důvodů, proč se tak stalo. Jedním z nich byl dle zpěvačky fakt, že se necítila dobře, nebyl čas na zkoušení s orchestrem a v neposlední řadě hrála roli i skutečnost, že bylo chladné počasí.

„Obvykle nacvičuji až do vyčerpání, protože jsem perfekcionista,“ vyjádřila se zpěvačka a dodala, že v hudební praxi je zpívání na playback zcela běžné. Zároveň všechny přítomné ubezpečila, že na nedělním utkání v Super Bowlu bude zpívat živě.

Populární zpěvačka, tanečnice a herečka získala ve světě obdiv nejen se svou R&B kapelou Destiny´s Child, úspěch zaznamenala i v sólové dráze. Její čtyři studiová alba Dangerously In Love, B´ Day, I Am…Sasha Fierce a 4 dodnes patří mezi popovou klasiku.

Beyoncé se nedávno svěřila i s informací, že asi před dvěma lety potratila. Vyrovnat se s těžkou životní událostí jí pomohla právě hudba. Poté napsala dle svých slov nejsmutnější píseň svého života. Nyní si užívá mateřství a pečuje o svou roční dcerku Blue Ivy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Beyoncé musela s pravdou ven: Zpívala jsem na playback, přiznává