×
TOPZINE.cz

Beyoncé musela s pravdou ven: Zpívala jsem na playback, přiznává

FOTO: Beyoncé
Beyoncé nedělala novému albu dopředu žádnou reklamu. Chce, aby putovalo rovnou k fanouškům. Foto: Tony Duran Zdroj: beyonce.com

FOTO: BeyoncéZpěvačka Beyoncé potvrdila, že během vystoupení při inauguraci amerického prezidenta Baracka Obamy zpívala na playback.

Beyoncé přiznala, že vystoupení nebylo tak docela živé. Foto: Tony Duran Zdroj: beyonce.com

Beyoncé uvedla několik důvodů, proč se tak stalo. Jedním z nich byl dle zpěvačky fakt, že se necítila dobře, nebyl čas na zkoušení s orchestrem a v neposlední řadě hrála roli i skutečnost, že bylo chladné počasí.

„Obvykle nacvičuji až do vyčerpání, protože jsem perfekcionista,“ vyjádřila se zpěvačka a dodala, že v hudební praxi je zpívání na playback zcela běžné. Zároveň všechny přítomné ubezpečila, že na nedělním utkání v Super Bowlu bude zpívat živě.

Populární zpěvačka, tanečnice a herečka získala ve světě obdiv nejen se svou R&B kapelou Destiny´s Child, úspěch zaznamenala i v sólové dráze. Její čtyři studiová alba Dangerously In Love, B´ Day, I Am…Sasha Fierce a 4 dodnes patří mezi popovou klasiku.

Beyoncé se nedávno svěřila i s informací, že asi před dvěma lety potratila. Vyrovnat se s těžkou životní událostí jí pomohla právě hudba. Poté napsala dle svých slov nejsmutnější píseň svého života. Nyní si užívá mateřství a pečuje o svou roční dcerku Blue Ivy.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..