Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Beyoncé Knowles chce příští album v indie stylu!

Ivana Goláňová

Ivana Goláňová

4. 12. 2009

beyoncé-600x338Zpěvačka Beyoncé chce nahrát své další album netypicky. Hodlá se vymanit ze současného zaškatulkování svého repertoáru a spolupracovat s indie umělci. Inspiraci k tomuto kroku získala od své mladší sestry Solange Knowles.

Beyonce Knowles, Zdroj: mydigitallife.info

Beyonce Knowles, Zdroj: mydigitallife.info

Beyoncé Knowles nedávno uvedla, že by na nahrávce plánované pro příští rok chtěla uplatnit jiné umělce. „Stále je zde spousta lidí, se kterými bych chtěla spolupracovat. Možná bych se ale ráda vymanila ze škatulky,“ řekla zpěvačka a dodala, že na tento nápad ji přivedla její sestra, zpěvačka Solange Knowles: „Moje sestra mi ukázala skupiny jako Of Montreal (indie skupina) a další různé typy umělců. Ráda bych dělala něco podobného na svém příštím albu.“ Beyoncé dále oznámila, že vydá čtvrté studiové album v Nottinghamu, během poslední zastávky turné I Am…: „Bude to moje poslední show tohoto turné v Anglii. Doufám, že se v novém roce uvidíme s novým albem.“

Beyoncé nedávno vydala DVD album I Am…Yours a deluxe edici I Am…Sasha Fierce [2nd Deluxe Edition], která je rozšířená například o skladbu Video Phone, duet s Lady Gaga.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Beyoncé Knowles chce příští album v indie stylu!