Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Beyoncé a André 3000 přezpívají song Amy Winehouse. Pro film Velký Gatsby

V květnu dorazí do kin filmová adaptace románu Velký Gatsby. V soundtracku se objeví song Back to Black od Amy Winehouse. Nazpívají ho však Beyoncé a André 3000 z dua Outkast.

FOTO: Beyoncé

Beyoncé přezpívá hit od Amy Winehouse. Foto: Tony Duran Zdroj: beyonce.com

Coververze Back to Black se prý bude od originálu dost lišit. Zatím se však píseň do éteru nedostala. Fanoušci se tak mohou jen dohadovat, jestli bude inspirována 20. léty, v nichž se film odehrává, nebo bude znít úplně jinak.

Tvůrcům filmu se však daří potenciální diváky držet v napětí i bez přičinění Beyoncé a Andrého 3000. Původně se měl film promítat už na podzim loňského roku. Premiéra však byla o několik měsíců posunuta.

Lákavé obsazení

Manžel Beyoncé Jay-Z se bude na soundtracku také podílet, a to jako výkonný producent. Dříve už se hovořilo o účasti Lady Gaga a Prince. Zdá se tedy, že Velký Gatsby bude událostí nejen pro filmové nadšence, nýbrž také na poli hudby.

Film natočený podle slavného románu Francise Scotta Fitzgeralda bude mít premiéru v květnu. Snímek vzniká v režii Baze Luhrmanna, který natočil muzikál Moulin Rouge či adaptaci Romea a Julie, v níž hrál také DiCaprio. Jedna filmová verze Velkého Gatsbyho již vznikla v sedmdesátých letech, ústřední pár v ní představovali Robert Redford a Mia Farrow.

Titulní roli tajuplného a velikášského milionáře Jaye Gatsbyho tentokrát ztvární Leonardo DiCaprio. Jeho osudovou ženu Daisy bude hrát Carey Mulligan známá z Pýchy a předsudku či Školy života, vypravěče Nicka ztvární Tobey Maguire.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Beyoncé a André 3000 přezpívají song Amy Winehouse. Pro film Velký Gatsby