Menu
TOPZINE.cz

Benefiční aukce Art for Life a závěrečn večírek Durex For Life

Vladimíra Pochylá

Vladimíra Pochylá

25. 11. 2010

FOTO: Benefiční aukce Art For LifeART FOR LIFE 2010 je třetím ročníkem úspěšného projektu, který zahrnuje kulturní a benefiční počiny. Výtěžek z této charitativní akce je pak věnován na preventivní aktivity České společnosti AIDS pomoc.

FOTO: Benefiční aukce Art For Life

Pozvánka: Benefiční aukce Art For Life, Zdroj: Roroko agency

Pokud chcete pomoci, tak si dnes – 25.11.2010 – zajděte na aukci v hotelu ICON. Vydražit si budete moci originální fotografie z kalendáře Art For Life „LOVE 2011“; výtvarná díla Del Risco, Gemrot, Kámen, Leviathan, Misař, Mžyk, Rittstein, Stranka, Vano; či Levi’s For Life – Levisky s malbami známých českých malířů a studentů Vyšší odborné školy a Střední umělecké školy Václava Hollara.

Ve vybraných Levi’s Storech můžete také zakoupit kondomy Durex s obaly navrženými od našich celebrit – výtěžek získá také ČSAP.

A 1. prosince 2010 si pak můžete zajít na Durex For Life – Závěrečný večírek ART FOR LIFE v klubu Mazanej Králíček, od 19:30 hodin.

FOTO: Durex For Life – Závěrečný večírek ART FOR LIFE

Pozvánka: Durex For Life – Závěrečný večírek ART FOR LIFE

Bude připraven tento program: Předání šeku Art For Life 2010 Domu světla; módní přehlídka Levi’s For Life; koncert CARTONNAGE; taneční skupina DANCE2XS; charitativní aukce originálních obalů Durex od Ali Amiriho, Báry Nesvadbové, Tatiany Kovaříkové, Kateřiny Sokolové a šatů Tatiany Kovaříkové; resident DJs.

A proč se toto vše děje? Protože se blíží 1. prosinec, což je Světový den boje proti AIDS. Levi Strauss & Co. jako vůbec první společnost začala s podporou boje proti AIDS už v roce 1982 (první diagnostikovaný případ byl v Kalifornii v roce 1981). V České republice značka Levi’s již třetím rokem spolupracuje s Art For Life, projektem, který různými uměleckými a kulturními aktivitami přispívá na preventivní aktivity Domu světla a České společnosti AIDS pomoc (ČSAP).

Více se dozvíte na www.artforlife.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Benefiční aukce Art for Life a závěrečn večírek Durex For Life