Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Ben Cristovao představuje nový singl Mimozemšťanka/Alien Girl

Redakce

Redakce

24. 3. 2011

Ben Cristovao - natáčení  klipu Mimozemšťanka Začátkem května dorazí na pulty nové album Bena Cristovaa, který svým příznivcům už nyní připravil malou ochutnávku. Zbrusu nový singl, a to rovnou ve dvou jazycích, v češtině Mimozemšťanka, v angličtině Alien Girl. Bude to vůbec poprvé, co publikum uslyší Bena zpívat česky.

Ben Cristovao - natáčení klipu Mimozemšťanka

Ben Cristovao při natáčení klipu Mimozemšťanka              Zdroj: Championship.cz

Skladba Alien Girl by měla představit především nové pojetí hudby Bena Cristovaa. „Písni Alien Girl jsem věřil od chvíle, kdy jsem ji napsal. Osobně je to má nejoblíbenější skladba, takže doufám, že se bude líbit i fanouškům.“ Ben od začátku své kariéry nechtěl opustit angličtinu, avšak pochopil, co by české publikum nejvíce uvítalo. „Anglická verze songu Alien Girl vznikla před rokem, během nahrávání Definitely Different v Torontu. Záměrně jsme si ji nechali až na druhou desku. Za ten rok, co jsme ji připravovali, jsem pochopil, že bude lepší natočit zároveň českou verzi písně. “

Samozřejmě se můžeme těšit i na videoklip, ve kterém se přeneseme do jiné galaxie, zažijeme pořádnou porci adrenalinu a setkáme se s krásnými mimozemšťankami. Ben se na natáčení pečlivě připravoval – měsíc chodil na hodiny parkouru, aby ve videoklipu zvládal náročné kaskadérské kousky jako přeskakování auta nebo salta vzad.

K singlu vznikly i promofotky, které se budou prezentovat pouze k této písni. „U nás na to není nikdo zvyklý, ale v zahraničí je naprosto běžné, že se ke každé písni interpret fotí extra, a tak jsem to pojal stejně, “ vysvětluje Ben. Díky energii vložené do svých projektů můžeme Bena považovat za jednoho z nejprofesionálnějších českých interpretů, srovnatelným se zahraničními hvězdami.

Ben Cristovao - nátáčení klipu Mimozemšťanka

Ben Cristovao se na natáčení klipu tvrdě připravoval      Zdroj: Championship.cz

Pro novou desku se Ben Christovao nechal inspirovat především tanečními styly, ale zazní zde i house, R´n ´B, elektro nebo dance.  Bude laděna spíše tanečněji, najdou se na ní ale i pomalejší songy.  Velmi nezvyklé je téma, a to vesmír.  „Vesmír je stále ještě neprobádané území, které mě neuvěřitelně přitahuje a inspiruje. Zároveň je to motiv, na který zatím žádný jiný interpret nenatočil desku,“ objasnil Ben.

Na albu, které vyjde pod Championship Records, se podíleli producenti Verse-Atile a DJ Mike Traffic, který zpěváka posunul zase trochu jinam a navnadil ho na češtinu. Na angličtinu však Ben nezanevře, na desce to bude půl na půl. Ta vyjde začátkem května a videoklip Alien Girl bude od konce března volně ke stažení na youtube.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ben Cristovao představuje nový singl Mimozemšťanka/Alien Girl