Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Ben Cristovao potěší fanynky lehce erotickým klipem. Podívejte se

Redakce

Redakce

25. 4. 2013

Pětadvacetiletý zpěvák s angolskými předky, který se proslavil hlavně díky pěvecké soutěži Superstar, opět oslovuje hlavně dámské publikum. Jeho nový singl Tělo má lehce erotický text a pěkně žhavý videoklip.

foto Ben Cristovao

Ben Cristovao při natáčení staršího klipu k singlu Na zdraví

Natočit v tuzemských vodách kvalitní r’n’b song s českým textem je nesnadný úkol a nejedna rybka českého showbusinessu se při pokusu o jeho splnění málem utopila. Ben Cristovao však není jen tak ledajaký český kapr, ale spíš exotická štika. Když ještě dodáme, že si na pomoc k novému singlu přizval velkou rybu z vod slovenského hiphopu rapera Supa, je jasné, že se do tuzemských hitparád žene velká voda.

Písnička Tělo je další ochutnávka z připravovaného alba a háčky nahazuje především mezi dámské publikum. Posuďte sami: „Miluju tvý tělo asi víc než by se mělo. Dneska nechci spát, komu by se chtělo,“ zpívá Cristovao v refrénu – a dámy, ruku na srdce, které z vás by se chtělo na kutě, kdyby vám u postele zpíval tenhle exotický krasavec.

Hosté ze Slovenska

Fanynky roztají nejen při poslechu písničky, ale do kolen je dostane hlavně klip. Na polonahém zpěvákovi je vidět, že je v posilovně jako doma a nejedna fanynka mladé star by dala celé své kapesné, aby si mohla v tomhle klipu zahrát. Čtyři mladé krásky se v něm dotýkají Cristovaoa tak, že by některé scény mohly v klidu konkurovat lehkému pornu.

V minulém klipu hostovalo Cristovaovi slovenské hiphopové uskupení Moja reč. Tentokrát slovenský rap dostane prostor i v textu. ,,Kvóli ženám jako si ty vznikla hudba, osedlej mňa, jazdi na mně, z mojich steheň až ku hvězdám. Nejsem schopný přestat vždy keď so mnou začneš,“ přihodí trochu slovní erotiky i slovanský raper Supa.

Nový singl s milostným vyzněním a erotickým nádechem je živou vodou do českého soulového jezera Počet jeho poslechnutí (čti zhlédnutí) na YouTube zvýší hlavně ženské publikum. Dívky si však musí nechat na exotickou rybu zajít chuť. Tenhle vzácný angolský druh totiž v českých podmínkách nežije volně. Jediný exemplář si šťastně pluje v akváriu, které má v ložnici už nějakou dobu Monika Bagárová.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ben Cristovao potěší fanynky lehce erotickým klipem. Podívejte se