Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Ben Cristovao natočil nový videoklip k singlu Na zdraví. Máme fotky!

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

22. 6. 2011

!Exkluzivně!Benny Cristo, jak se jmenuje Benova nová deska, má již druhý videoklip. Tentokrát se natáčel k písničce Na zdraví a nese se v duchu letní pohody. Svou premiéru bude mít již tuto sobotu, 25. června.

Ben Cristovao při natáčení klipu k singlu Na zdraví, Zdroj: Championship music

Zpěvák a tanečník Ben Cristovao je znám slabostí pro skvělé klipy. Po adrenalinové Mimozemšťance tentokráte zvolil lehčí styl party singlu Na zdraví. Nový videoklip se točil v luxusní vile nedaleko Prahy, v přilehlém okolí a také v jednom z pražských klubů.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/hudba_cz_ben_cristovao_klip_na_zdravi/]

Scénáře se ujal sám Cristovao, režii měl na starost Tomáš Kasal. Pohodový klip kontrastuje s adrenalinovým závěrem, kde se Ben dokonce mění v démona.

Zajímavostí je, že se spousta věcí dodělávala až postprodukčně. Například obloha, která byla v den natáčení bez jediného mráčku. Mraky se přidaly až po samotném natáčení.

Podívejte se též na rozhovor s Benem Cristovaem

Premiéra videoklipu se uskuteční 25. června v klubu Kostel v rámci křtu desky Benny Cristo. Zpěvák v ten den také oslaví své 24. narozeniny. Křest se ponese v duchu letních párty a návštěvníci se prý mají na co těšit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ben Cristovao natočil nový videoklip k singlu Na zdraví. Máme fotky!