Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Bek Ofis zahrají pro sexy holky na Miss Agro. Koncert čeká i Hard Rock Café

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

11. 5. 2011

FOTO Bek OfisBek Ofis v poslední době rozhodně nezahálejí. Objevili se na čarodějnice ve Žlutých Lázních, kde předskakovali Xindlovi X, pódium ovládli také na pražském Majálesu. Na pivo a nohy na stole si budou muset ale ještě nějaký čas počkat. Nyní je čeká Miss Agro a Hard Rock Café.

FOTO Bek Ofis

Bek Ofis, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Bek Ofis vystoupí na již tradiční každoroční akci Miss Agro, která se koná v areálu České zemědělské univerzity v Suchdole. Tahle akce neslibuje jen přehlídku krásy na vysokých podpatcích, jež může být často s pojmem miss spojována. Miss Agro je především zábava a skvělá hudba. Letos se tedy Bek Ofis vracejí mezi krásky studující na České zemědělské univerzitě a své nástroje rozezní 11. května přesně v 15 hodin.

Nečetli jste rozhovor s Bek Ofis? Napravit to můžete zde

V nejbližší době se Bek Ofis chystají svou hudbou dobýt také Hard Rock Café. Poslechnout si je zde bude možné ke konci května. Kromě výjimečné hudby je skvělým lákadlem vstup zdarma a pivo za 25 korun.

Tahle partička se zkrátka snaží, jak může. V listopadu loňského roku vydali nové album Divercity. Dnes již ale pilně pracují na dalším. V těchto okamžicích vzniká ve studiu nový singl, který bude na svět uveden co nevidět, a prý je na co se těšit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bek Ofis zahrají pro sexy holky na Miss Agro. Koncert čeká i Hard Rock Café