×
TOPZINE.cz

Bek Ofis pokřtí své zbrusu nové album Divercity

Pop-rocková formace z Prahy křtí tento pátek svou novou desku s názvem Divercity v Music clubu Óčko. Bek Ofis představí album, které bylo více než dlouho očekávané.

Bek Ofis, Zdroj: archiv
Bek Ofis, Zdroj: archiv

Začátky kapely Bek Ofis se datují do roku 2004. Skladatelem, textařem a frontmanem kapely je Jan J. Nedvěd. Dalšími, neméně důležitými postavami, jsou Viktor Macák, Jakub Jakubec, příležitostně i člen kapely Nightwork – Jan Maxián, Zdeněk Bareš, Michal Havel a ženská součástka v podobě Kristýny Foltýnové.

Bek Ofis si za dobu své existence vytvořili jedinečný kytarový pop-rock, kombinovaný elektrem. Ve srovnání s předešlým albem, For The Thru You Must Fight, které vyšlo před čtyřmi lety, lze na Divercity najít i české texty a jeden song dokonce i ve španělštině.

Křest desky slibuje skvělou atmosféru, výbornou muziku a také překvapení. Jako hosté se představí Ben Cristovao, David Deyl a další, kteří jsou doposud tajemstvím. Sečteno a podtrženo: 19. listopadu 2010, o deváté večerní, v Music clubu Óčko, bude velice příjemná párty.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..