Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Beck do konce léta představí, co pro nás dva roky kuchtil

Redakce

Redakce

5. 8. 2010

FOTO: BeckBeck chce nejpozději koncem léta prokázat, že i při pracovní vytíženosti mimo rámec vlastní tvorby dával dohromady materiál pro nové album. Kromě producentské práce se například spolupodílel na soundtracku k filmu Twilight, pro který nahrál společně s Bat For Lashes skladbu Let’s Get Lost, a pracoval na muzice fiktivní kapely Sex Bob-omb pro blížící se film Scott Pilgrim proti zbytku světa. Nyní se však chce plně soustředit na tvorbu vlastní.

FOTO: Beck

Beck, zdroj: myspace.com

Kalifornský zpěvák a producent začal na novém albu pracovat ihned po vydání Modern Guilt, nyní ho však sužují obavy: „Pět jiných kapel mohlo přijít s tím, co mi před dvěma roky připadalo zajímavé a nové. Například název alba měl být Rococo, ale nyní mají Arcade Fire skladbu zvanou Rococo“.

Tracky jsou hotovy, teď se jen rozhodnout, které skladby vybrat a v jaké formě spatří světlo světa. Beck uvažuje nad dvěma variantami; jednou je vinyl, druhou možnost volného stažení skladeb na stránkách Beck.com. Nad přesným datem vydání doposud visí otazník, minimálně skladbu nebo dvě by však chtěl Beck umístit na svůj web do konce léta.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Beck do konce léta představí, co pro nás dva roky kuchtil