Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Beatová síň slávy pomalu otevírá dveře třem dalším domácím hvězdám

Hana Dittrichová

Hana Dittrichová

8. 4. 2010

etc...!Vstupenky!Kapela Etc…, Ota Peřina a František Kotva. Ti tři mají něco společného. Dne 27. května budou uvedeni do české Beatové síně slávy. Postaví se tak vedle skupin jako Visací zámek, Blue Effect a Katapult po boku Mikiho Volka, Jiřího Schelingera, Michala Prokopa či Aleše Brichty. A nevstoupí tam jen tak. Na jejich přivítání se chystá velkolepá akce.

Do Beatové síně slávy letos vstoupí i kapela Etc... Vladimíra Mišíka, Autor: Ivan Prokop

Do Beatové síně slávy letos vstoupí i kapela Etc... Vladimíra Mišíka, Foto: Ivan Prokop

Česká obdoba světoznámé Rock’n’rollové síně slávy je způsob, jakým posluchači společně s rádiem Beat odměňují ty nejvýznamnější osobnosti i kapely domácí scény. Od roku 2004, kdy se síň otevřela pro první tři legendy, do ní bylo přijato již osmnáct interpretů. Další silná trojka přijde koncem května.

>>> Koupit vstupenky za 495 korun zde <<<

Vzácnou vstupenku mezi elitu každým rokem dostává jedna tuzemská kapela, jedna osobnost naší hudební scény a poslední volný lístek je udělován osobnostem in memoriam. Publicisté pohybující se v hudbě vždy vyberou deset nominovaných v každé kategorii a o tom, kdo skutečně toto prestižní ocenění získá, už hlasují samotní posluchači.

Lístky na exkluzivní show jsou v předprodeji už nyní

Letošní osobností se stal kytarista, textař, zpěvák a skladatel Ota Peřina. Známý je pro svou počáteční spolupráci s teprve vznikajícím triem Golden Kids, dále pracoval třeba s Petrou Janů, Lubošem Pospíšilem, Hanou Zagorovou či s kapelou Olympik. Jako sedmá skupina tentokrát vstoupí Etc… v čele se zpěvákem Vladimírem Mišíkem. A in memoriam byl vyznamenán výborný kytarista z kapely Žlutý Pes František Kotva.

Uvítání těchto domácích hudebních ikon do Beatové síně se uskuteční v pražské Lucerně 27. května. Lístky seženete v předprodeji a koupit je můžete už teď online zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Beatová síň slávy pomalu otevírá dveře třem dalším domácím hvězdám