Beatová síň slávy 2011: Do síně se bude uvádět poosmé

foto FanánekLetošní již osmý ročník Beatové síně slávy se uskuteční 13. června opět ve velkém sále Lucerny. Můžeme se těšit na vystoupení kapel Tři sestry, Visací zámek, Jasná páka a jejich hostů.

foto Fanánek
Fanánek při Beatové síni slávy roku 2009, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Uvedení umělců do síně slávy pořádá rádio Beat již od roku 2004, kdy první akce byla komorní, pouze pro zvané v klubu Vagón na Národní třídě. Vzhledem k velkému zájmu byly následující ročníky již určeny i široké veřejnosti. K řadě již oceněných významných interpretů českého rocku budou  do síně slávy uvedeni v kategorii osobnost Honza Haubert, v kategorii kapela Tři sestry a v kategorii osobnost in memoriam Jan Ivan Wünsch.

Vstupenky můžete koupit za 395 korun online

Na pódiu se při stejné příležitosti po dvou letech potkají dvě stejné kapely. V roce 2009 byli do síně slávy uváděni Fanánek a Visací zámek. Jejich společný koncert byl ojedinělý a sklidil u diváků ohromný úspěch. Hudba – světla – pódiová show – to vše možná mnozí z vás ještě pamatují. Nechme se překvapit, co pro nás letos nachystají.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Eva Makovská
Pro Topzine pracuje od listopadu 2010 ale focení se neprofesionálně věnuje již řadu let. Během studia na střední škole navštěvovala fotokroužek se zaměřením na zpracování klasické fotografie.Před šesti lety začala fotit na digitální zrcadlovku, absolvovala několik kurzů a workshopů v Institutu digitální fotografie, příležitostně se účastní veřejných setkání a besed s profesionálními fotografy - jejich rady a zkušenosti doplňuje četbou knih a časopisů o fotografování. A samozřejmě fotí a fotí....

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*