×
TOPZINE.cz

Bažant Pohoda 2014 přiveze napřesrok drsňačku Azealiu Banks

FOTO: Azealia Banks

Organizátorům největšího slovenského multikulturního festivalu Bažant Pohoda se podařilo pro nadcházející ročník ulovit první zahraniční hvězdu. Návštěvníci budou mít možnost zhlédnout vystoupení mladé, nadějné raperky Azealie Banks.

FOTO: Azealia Banks
Azealia Banks. | Zdroj: facebook.com

„Azealia Banks je kontroverzní, výrazně současná, její potvrzení určitě vytvoří prostor pro vášnivé diskuse. Jsme rádi, že po M.I.A. se u nás objeví další provokující umělkyně, která má ve světě silné postavení,“ uvedl ředitel festivalu Michal Kaščák.

Ačkoli na svém kontě dvaadvacetiletá rodačka z New Yorku nemá mnoho studiových nahrávek, je mnohými renomovanými médii považována za jednu z nejnadějnějších představitelek současné hip-hopové scény.

Pozornost na sebe strhla díky singlu 212, který úspěšně bodoval ve světových hitparádách. V dubnu loňského roku vydala kritikou příznivě přijaté EP 1991, přičemž v roce příštím by mělo vyjít její dlouho očekávané debutové album Broke With Expensive Taste.

Jak už bývá u raperů téměř zvykem, patří i Azealia mezi svérázné umělce a pro ostřejší slovo nejde daleko. Své by o tom mohl vyprávět producent Richard Russell, jenž měl s raperkou v minulosti připravovat debutové album, ale vzhledem k nepřekonatelným neshodám musela být jejich vzájemná spolupráce ukončena.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..