Menu
TOPZINE.cz
Sport

Battle Of The Year 2011 ovládne pražský klub Roxy

Redakce

Redakce

30. 4. 2011

Sobota 7. května 2011 bude nabitá tancem až do poslední minuty. Tento den budou probíhat dvě taneční akce a každý taneční fanoušek si jistě přijde na své.

Battle of the Year 2011

Další ročník Battle of the Year se odehraje v pražském klubu Roxy Zdroj: youtube.com

V pražském tanečním klubu Roxy se odehraje ryze battlová akce nazvaná výřečně Battle of the year CZ+SK 2011. Diváci se mohou těšit jak na battle 1 na 1, tak na crew battle, který bude vrcholem večera. Představí se zde nejlepší čeští a slovenští tanečníci.

V porotě zasedne velmi úspěšný b-boy InTact z Ukrajiny, který je součástí devítičlenné ukrajinské crew Ruffneck Attack. Dále bude soutěžící hodnotit Alkolil z Ruska, který má za sebou se svou crew Predatorz Clan plno vítězných battlů (Battle Of The Year Russia, Red Bull B-Club, B-boy Game…). V neposlední řadě se mezi porotci objeví německý b-boy Speedy, který vyučuje na workshopech po celém světě.

Battle Of The Year (BOTY) patří mezi nejprestižnější crew battle po celém světě. První ročník se uskutečnil již v roce 1990 v Hannoveru, kde crew předváděly svou připravenou show. Battlovat se začalo v následujícím roce 1991. Prestiž této soutěže rok od roku rostla a každý rok se na ni hlásilo více a více skupin.

V České republice se první ročník konal v roce 2000 a akce nesla název Floormaster. První společná československá kvalifikace proběhla loni v pražském klubu Meet factory. Letos se tedy můžeme těšit na druhý ročník, který bude zase o trochu zajímavější.

Druhou celovíkendovou akcí bude zemské kolo Topgal Dance Life Tour – Mistrovství ČR tanečních skupin, které je dalším postupovým kolem tanečních formací. Předvedou se formace v Hip Hopu, Street Dance, Disco show… Na soutěž můžete přijít fandit do sportovní haly Sokol na Vinohradech, kde sídlí pořadatel: taneční škola B.D.S. Academy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Battle Of The Year 2011 ovládne pražský klub Roxy