×
TOPZINE.cz

Battle Of The Year 2011 ovládne pražský klub Roxy

Sobota 7. května 2011 bude nabitá tancem až do poslední minuty. Tento den budou probíhat dvě taneční akce a každý taneční fanoušek si jistě přijde na své.

Battle of the Year 2011
Další ročník Battle of the Year se odehraje v pražském klubu Roxy Zdroj: youtube.com

V pražském tanečním klubu Roxy se odehraje ryze battlová akce nazvaná výřečně Battle of the year CZ+SK 2011. Diváci se mohou těšit jak na battle 1 na 1, tak na crew battle, který bude vrcholem večera. Představí se zde nejlepší čeští a slovenští tanečníci.

V porotě zasedne velmi úspěšný b-boy InTact z Ukrajiny, který je součástí devítičlenné ukrajinské crew Ruffneck Attack. Dále bude soutěžící hodnotit Alkolil z Ruska, který má za sebou se svou crew Predatorz Clan plno vítězných battlů (Battle Of The Year Russia, Red Bull B-Club, B-boy Game…). V neposlední řadě se mezi porotci objeví německý b-boy Speedy, který vyučuje na workshopech po celém světě.

Battle Of The Year (BOTY) patří mezi nejprestižnější crew battle po celém světě. První ročník se uskutečnil již v roce 1990 v Hannoveru, kde crew předváděly svou připravenou show. Battlovat se začalo v následujícím roce 1991. Prestiž této soutěže rok od roku rostla a každý rok se na ni hlásilo více a více skupin.

V České republice se první ročník konal v roce 2000 a akce nesla název Floormaster. První společná československá kvalifikace proběhla loni v pražském klubu Meet factory. Letos se tedy můžeme těšit na druhý ročník, který bude zase o trochu zajímavější.

Druhou celovíkendovou akcí bude zemské kolo Topgal Dance Life Tour – Mistrovství ČR tanečních skupin, které je dalším postupovým kolem tanečních formací. Předvedou se formace v Hip Hopu, Street Dance, Disco show… Na soutěž můžete přijít fandit do sportovní haly Sokol na Vinohradech, kde sídlí pořadatel: taneční škola B.D.S. Academy.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..