Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Battle of the Bands v pražském Hard Rock Cafe právě vrcholí

Redakce

Redakce

1. 3. 2011

FOTO:Hard Rock Cafe PrahaJedinečná příležitost pro začínající kapely, která nese název Battle of the Bands, probíhá právě v těchto dnech v pražském Hard Rock Cafe. Díky tomuto projektu tak bude mít vítězná kapela příležitost vystoupit v létě 2011 na jednom z největších festivalů světa – londýnském Hard Rock Calling 2011.

FOTO:Hard Rock Cafe Praha

Hard Rock Cafe Praha, Zdroj: archiv

Síť restaurací Hard Rock Cafe uskutečnila v průběhu února několik koncertních večerů, na nichž vystoupily kapely, které se do soutěže Battle of the Bands přihlásily. Ve čtvrtek 10. března se uskuteční finálový večer, na kterém se o postup utkají tři nejlepší kapely.

Výherce soutěže bude mít poté příležitost prorazit se svou hudbou v zahraničí. Na hudebním festivalu Hard Rock Calling 2011 v Hyde Parku budou mít kapely šanci zahrát si například po boku Bon Jovi, kteří už potvrdili svou účast.

Pro ty, kteří letos v soutěži neuspějí nebo se do ní nestačili přihlásit, bude příležitost opět za rok. Hard Rock Cafe se totiž chystá v tomto projektu podporujícím začínající kapely pokračovat i v dalších letech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Battle of the Bands v pražském Hard Rock Cafe právě vrcholí