×
TOPZINE.cz

Basista z Rolling Stones podstupuje léčbu rakoviny prostaty

FOTO: The Rolling Stones
Zdroj: Universal Music

Bývalý basista britské skupiny Rolling Stones Bill Wyman trpí rakovinou prostaty, ale má dobré vyhlídky na uzdravení. Sdělil to dnes podle portálu BBC mluvčí 79letého anglického hudebníka, který patřil k zakládajícím členům slavné skupiny.

Zdroj: Universal Music

„Podstupuje léčbu a očekává se, že bude zcela vyléčen, protože nemoc se zjistila v raném stádiu,“ uvedl v prohlášení mluvčí Wymana. Hudebník se v sobotu zúčastnil svatby mediálního magnáta Ruperta Murdocha s Jerry Hallovou, bývalou ženou zpěváka Rolling Stones Micka Jaggera.

Wyman byl členem Rolling Stones od jejich začátků v roce 1962 do roku 1993, kdy odešel a vytvořil vlastní skupinu nazvanou Bill Wyman’s Rhythm Kings. Pozornost médií vzbudil zvlášť v roce 1989, kdy si ve věku 52 let bral za ženu 18letou Mandy Smithovou, s níž se seznámil pět let předtím. Manželství jim vydrželo jen dva roky.

Autor ČTK

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


1 Komentář Basista z Rolling Stones podstupuje léčbu rakoviny prostaty

  1. Nic proti ničemu, ale nemohl by autor být alespoň trochu profesionál a dát tam příště příslušné foto, kde daný Bill Wyman je vyfocený? Foto RS je jinak v pohodě, ale Bill tam evidentně už není…

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..