Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Barvy a vzory pro léto 2010

Redakce

Redakce

5. 6. 2010

Léto bude plné hravých barev! Neonové tóny, zvířecí vzory, pestré potisky a odvážné barevné kombinace. Neutrální, jemnější a decentnější pastelové barvy se budou po ulici prohánět zároveň s jiskřivě šťavnatými a křiklavými. Styly budou romantické, hippie, rockové a námořnické. Vybavte se!

Zdroj: kenvelo.com

Všichni víme, že móda se často vrací. Kolikrát jen za tento rok jsme od svých rodičů a prarodičů slyšeli: ,,To se za nás nosilo taky!“, přestože boty, které jim předvádíte, jsou nové a vy jste z nich sotva sundala visačku s tučnou cenou. Až na pár výjimek to s módou tohoto léta nebude jinak.

Zvířecí vzory

Leopard, tygr, zebra, had… Všechna zvířata z džungle, na které si vzpomenete, mají v letních kolekcích všech obchodů své zvláštní místo. Svoji lásku k nim jsem zřejmě podědila po své babičce, ta mě pravidelně zásobuje novými leopardími kousky. Trend zvířecích vzorů u mě tedy vede. A co u vás?

Zdroj: blogspot.com

Kde končí dětství a začíná infantilnost

Kolekce Miu Miu jistě každému vyrazila dech. Ať už v dobrém, nebo špatném slova smyslu. Pejsánci, kočičky, vlaštovky a jiné vzory, které byste za normálních okolností oblékla jen svým dětem, dnes mají zelenou. Však pozor: tento trend se hodí jen někomu, nezapomínejte na soudnost. Ale pokud je váš celkový styl dětsky hravý, přesto sexy, tak vzhůru do těchto vzorů. Levnější variantu Miu Miu vzorů najdete v obchodech Zara.

Pruh sem, pruh tam

Nebylo by léta, kdybychom nenašli v obchodech věšáky plné pruhů. Nevypařily se ani tento rok. Námořnický styl k létu spojenému s cestováním, sluníčkem, mořem a plážemi prostě patří. Letos ale nově, tmavě modrá s klasickou bílou se v letošní teplé sezóně mixuje s červenou.

Zdroj: Orsay.com

Květy všude kolem

Jako vystřižené z dob našich babiček či prababiček, nebo jen grafický abstraktní potisk, který je připomíná. Na jaře jsme se mohli pokochat Garden kolekcí obchodu H&M. Květy se neztratí ani v nadcházejícím létě. Čím víc se bude váš outfit podobat rozkvetlé louce, tím lépe. Ale i malé decentní vzory květinek budou romanticky vítané.

Barvy a zase barvy

Barva slunce, oranžová a žlutá, se v létě bude nosit hojně. Afrika inspiruje nejen zvířecími vzory, ale i barvami, proto odstíny zemité hnědé, okrové, pískové a zelené budou rozhodně IN. A jelikož se léto ponese i v duchu pestrobarevnosti, nezapomeňte si pořídit nějaký top ve výrazné modré – tyrkysové, fialové, červené nebo růžové. A když váš outfit bude mít všechny tyto barvy, nic tím nezkazíte, ba naopak budete zářit – doslova i obrazně. A o tom je celé léto! A neopomeňte na barevné doplňky. Obzvlášť vyniknou u elegantního a barevně decentnějšího oblečení (barva černá, bílá, šedá, stříbrná, odstíny pudrové).

Zdroj: Orsay.com

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Barvy a vzory pro léto 2010