Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Balerínky: Dámské boty, kterým nelze odolat

Redakce

Redakce

16. 5. 2011

FOTO: BalerínkyBalerínky jsou pohodlné, trendy a nehrozí vám s nimi vyvrtnutý kotník nebo nepříjemný pád. Nicméně všechno, co má klady, má i zápory a balerínky nejsou výjimkou. Odborníci tvrdí, že způsobují vadné držení těla a ničí klenbu.

FOTO: Balerínky

Balerínky, Zdroj: CCC Boty

Ty z vás, které dávají přednost pohodlí, minimálně jedny balerínky doma mají. Nejsou sice určeny na dlouhé letní túry, ale na výlet do města, kafe s kamarádkou či do práce jsou jako dělané. Nebojte se je obout i do divadla nebo lepší společnosti. Musíte jen vybrat ty správné.

Velkou výhodou balerínek je jejich nízká cena. Díky tomu můžete mít v botníku hned několik párů. Od bílé po černou, balerínky sportovní nebo elegantní, látkové, kožené, gumové nebo lakované. Vyhrajte si s ozdobami. jako jsou cvočky, mašle, tkaničky, obrázky nebo nápisy.

Kvalita nebo kvantita?

Ty levnější varianty vás vyjdou zhruba na 300 korun. Drahé a značkové balerínky se vyšplhají až k několika tisícům. Někdo preferuje značku před levnější verzí a nevadí mu utratit nehoráznou sumu. Jiní zase dávají přednost nákupu více balerínek. Například pořízením deseti balerínek v levnějším obchodě utratíte stejnou částku jako za jeden pár Beltissimo. A to nemluvím o značkách jako Jimmy Choo, Louis Vuitton nebo Prada.

FOTO: Balerínky

Jaké zdobení vyberete?, Zdroj: Deichmann, s volnou špičkou New Yorker

Ale kdo by nechtěl mít alespoň jeden luxusní kousek od předních světových značek? Neznám asi žádnou ženu, která by po něčem takovém netoužila. I já mezi ně patřím, ale značkové balerínky bych si nejspíš nekoupila. Zvolila bych raději luxusní kabelku a u balerínek spíše jejich levnější variantu, takovou zlatou střední cestu.

Baví mě vzít si jeden den růžové boty, druhý den bílé, pak třeba sportovní a v pátek večer černé. Zkrátka mít botník zaplněný od shora až dolů a boty každý den střídat. To je moje. A jak jste na tom vy? Dáváte také přednost levnějším botkám a přítele pomalu ale jistě vytlačujete z botníku?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Balerínky: Dámské boty, kterým nelze odolat