×
TOPZINE.cz

Až objevíte tohle, zjistíte, že papírové letáky jsou pravěk…

Papírové letáky už nefrčí, protože jsou nepřehledné a neekologické. Chcete vědět, co se objevilo místo nich? Přímá cesta do ráje nákupů, která vede na server Kupi.cz! Každý měsíc se na ni vydává už více než 1 500 000 Čechů. Nepochybně i vaši přátelé, kolegové a rodinní příslušníci.

Připojíte se k nim? Uvidíte, že jakmile vyzkoušíte Kupi.cz, s gustem si dáte i na vaši poštovní schránku cedulku „Nevhazovat letáky“. A od té chvíle ušetříte mnoho času a peněz.

Jaké výhody vám přinese Kupi.cz oproti papírovým letákům?

Každá domácnost má své preferované produkty – ať už v oblasti potravin, drogistického zboží, oblečení nebo třeba zahradních potřeb. Nastavte si online na Kupi.cz, které zboží chcete koupit v akci. Jakmile se objeví v některém z letáků, obdržíte na váš e-mail informaci. Už nebudete muset neustále prohlížet papírové letáky.

Další výhodou je online soustředění letáků z celé ČR. Zbavíte se tak závislosti na pobočkách, které vám nechávají doručovat letáky. Získáte rychlý a dokonalý přehled úplně o všech slevových akcích podle vašeho zájmu, třeba také o aktuální nabídce zdravé výživy za dobré ceny. Stačí vaše přání vyťukat do vyhledávacího řádku nebo chvilku surfovat napříč letáky a porovnávat jednotlivé produkty. Je to intuitivní a zábavné.

Vychytávkou Kupi.cz je i Nákupní seznam – z vytipovaného zboží v akci si na pár kliknutí sestavíte nákupní seznam, který můžete mít po ruce v mobilní aplikaci, případně ho sdílet s rodinnými příslušníky. Už žádné vzkazy na stole, ledničce či stresující „nákupní“ telefonáty – vše je rázem velice komfortní.

Když jsme u mobilní aplikace Kupi.cz, ke stažení je připravená verze pro Android a také verze pro iOS. Jistě uvítáte, že vám umožní i snadné nahrání věrnostních karet a jejich seřazení podle oblíbenosti, takže je nadále nemusíte nosit v peněžence.

Ukázka obrazovek z mobilní aplikace Kupi.cz

Udělejte změnu ještě dnes! Kupi.cz vás už napořád zbaví záplavy reklamních a propagačních materiálů, ale o výhodné nabídky nepřijdete.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..