×
TOPZINE.cz

Axl Rose se soudí s tvůrci videohry Guitar Hero. Zatím neúspěšně

Zpěvák Axl Rose, proslulý jako frontman americké rockové formace Guns N´Roses, jde z jedné hádanice do druhé. Nejenže léta zabředává do sporů s bývalými kolegy, ale momentálně se soudí s tvůrci videohry Guitar Hero.

FOTO: gUNS n´rOSES
Guns N´Roses v nejznámější sestavě Zdroj: myspace.com

Axl Rose zažaloval výrobce známé hry Guitar Hero, v níž se hráč ocitá v pozici kytaristy. Zpěvák tvrdí, že ho výrobci navedli, aby na základě nepravdivých údajů svolil k použití songu Welcome To The Jungle od Guns N´Roses ve hře. Zároveň prý porušili závazek, že ve hře se neobjeví kytarista  G N´R Slash.

Se Slashem, který tento měsíc vystoupí v Praze, se Rose podle všeho nerozešel v dobrém a nepřál si, aby byl jeho bývalý kolega ve hře vyobrazen. Tvůrci hry však na Slashovi založili jednu z postav.

Rose se žalobou několik let otálel, což se mu vymstilo. Toto zpoždění prý značně snižuje jeho šance na úspěch u soudu. Definitivní rozhodnutí má padnout během několika týdnů.

Zpěvák prý vyčkával proto, že mu společnost slíbila kompenzaci formou jiné hry věnované výhradně poslednímu albu Guns N´ Roses Chinese Democracy z roku 2008. Tato deska se proslavila především rekordně vleklým nahráváním a ohromnými náklady. V době, kdy vznikla, už kapela fungovala v naprosto jiné sestavě než za dob největší slávy na přelomu osmdesátých a devadesátých let. U toho zůstalo dodnes, jediným členem zbylým z původní sestavy je právě Axl Rose.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..