×
TOPZINE.cz

Axe Twist Party aneb Andílci startují

Axe Twist PartyVe čtvrtek 1. dubna naplnili pražský p.m. club & cocktail music bar nejen zájemci o novou vůni značky Axe Twist, ale také andílci. A to není žádný apríl.

zdroj: Axe
zdroj: Axe

Představením nového deodorantu odstartovala další vlna akcí Axe Twist Party, které se chystají po celé republice. Nedílnou součástí programu byla volba Axe Angels, které budou na těchto večírcích po celý rok učit české muže, jak správně svádět nás, ženy a dívky.

S úkolem vybrat ty nejflirtovnější dívky se poprala porota ve složení: Miss ČR 2008 Zuzana Jandová, herec a moderátor Petr Vágner, automobilový závodník a testovací jezdec F1 Jan Charouz a zpěvák a tanečník Ben Cristovao. V závěru večera moderátoři Lenny Trčková a Martin Kubačák vyhlásili, kterých osm dívek bude po celý rok plnit tuto náročnou misi.

zdroj: Axe
zdroj: Axe

Večer, který twistem nejen voněl, ale i zněl, na pódiu to rozjela kapela Twist & Dance live band, kterou vystřídali Just hits DJ´s a Electro boogie, přilákal také řadu známých osobností a celebrit. A jak se na party vymódili? Jako vždy jde o směsici značkového oblečení s hodně viditelnými logy. Posuďte sami…

[album:Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..