×
TOPZINE.cz

Avril Lavigne vyzrála a chystá nové album

FOTO: Kanadská zpěvačka Avril LavigneV pořadí již čtvrtou desku se chystá vydat v březnu příštího roku mladá kanadská zpěvačka Avril Lavigne. Album bude podle jejích slov trochu odlišné od těch předešlých a na příznivce tak čeká pár změn.

FOTO: Kanadská zpěvačka Avril Lavigne
Kanadská zpěvačka Avril Lavigne, Zdroj: Wikipedie

Během letošního roku Avril Lavigne pilně pracovala na nové desce, která se na pultech objeví v březnu následujícího roku. Pilotního singlu se však fanoušci dočkají už v lednu. Jmenuje se What the Hell a jak uvádí sama Avril: „Je hodně pop-rockový a podobný mým starším písním. Zbytek alba je pak ale úplně jiný.“

Jsem starší…

Nová deska má být něčím úplně novým. „Album bude jiné, jsem starší a to se, myslím, odrazí i v mojí hudbě. Už to není úplně pop-rock, je to klidnější a hlubší,“ hodnotí svoji desku sama zpěvačka, která už dříve absolvovala pár proměn ve svém chování, image i celém životě.

Avril má prozatím na kontě tři desky. Jako první zazářila s albem Let Go v roce 2002, za dva roky přichází s další spěšnou deskou, která nese název Under My Skin. Prozatím posledním albem Avril je počin z roku 2007, deska The Best Damn Thing. I když se po rozvodu s Deryckem Whyblyem, zpěvákem skupiny SUM 41, stáhla trochu do ústraní a začala pracovat na novém albu, slyšet její hlas jsme mohli stále, například ve filmu Tima Burtona – Alenka v říši divů, kde zní její píseň Alice Underground.

Ačkoliv jsme Avril mohli i nyní slyšet, skutečný návrat na hudební prkna chystá až na počátku roku s novým albem. „Už se nemůžu dočkat, až se vrátím do swingu věcí,“ řekla Avril na American Music Awards.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..