Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Avril Lavigne vyzrála a chystá nové album

Klára Manfrinová

Klára Manfrinová

29. 11. 2010

FOTO: Kanadská zpěvačka Avril LavigneV pořadí již čtvrtou desku se chystá vydat v březnu příštího roku mladá kanadská zpěvačka Avril Lavigne. Album bude podle jejích slov trochu odlišné od těch předešlých a na příznivce tak čeká pár změn.

FOTO: Kanadská zpěvačka Avril Lavigne

Kanadská zpěvačka Avril Lavigne, Zdroj: Wikipedie

Během letošního roku Avril Lavigne pilně pracovala na nové desce, která se na pultech objeví v březnu následujícího roku. Pilotního singlu se však fanoušci dočkají už v lednu. Jmenuje se What the Hell a jak uvádí sama Avril: „Je hodně pop-rockový a podobný mým starším písním. Zbytek alba je pak ale úplně jiný.“

Jsem starší…

Nová deska má být něčím úplně novým. „Album bude jiné, jsem starší a to se, myslím, odrazí i v mojí hudbě. Už to není úplně pop-rock, je to klidnější a hlubší,“ hodnotí svoji desku sama zpěvačka, která už dříve absolvovala pár proměn ve svém chování, image i celém životě.

Avril má prozatím na kontě tři desky. Jako první zazářila s albem Let Go v roce 2002, za dva roky přichází s další spěšnou deskou, která nese název Under My Skin. Prozatím posledním albem Avril je počin z roku 2007, deska The Best Damn Thing. I když se po rozvodu s Deryckem Whyblyem, zpěvákem skupiny SUM 41, stáhla trochu do ústraní a začala pracovat na novém albu, slyšet její hlas jsme mohli stále, například ve filmu Tima Burtona – Alenka v říši divů, kde zní její píseň Alice Underground.

Ačkoliv jsme Avril mohli i nyní slyšet, skutečný návrat na hudební prkna chystá až na počátku roku s novým albem. „Už se nemůžu dočkat, až se vrátím do swingu věcí,“ řekla Avril na American Music Awards.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Avril Lavigne vyzrála a chystá nové album