Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Avatar bude mít pokračování. Víme, kde se bude natáčet!

Veronika Jílková

Veronika Jílková

15. 4. 2011

AvatarRežisér James Cameron potvrdil natáčení pokračování slavného snímku Avatar. Nejenže se připravuje druhý díl, ale dokonce se budeme moct těšit i na třetí díl modrého světa! A kde se dva nové snímky zrodí? Na Manhattan Beach.

Avatar

Modrá je dobrá i podruhé a potřetí, Zdroj: distributor filmu

Produkce filmu Avatar si pronajala 585 tisíc čtverečních metrů jako základ pro technicky vysoce vyspělé příslušenství. Kamery a vše, co je potřebné, se nyní chystají k převozu na Manhattan Beach, kde bude probíhat natáčení. Jak velký rozpočet bude film mít, zatím není známé ani režisérovi Jamesi Cameronovi. V jednom z posledních rozhovorů ale uvedl, že filmové studio bude opět spolupracovat s produkční společností Lightstorm Entertainment.

První Avatar na sebe ale nechal dlouho čekat, proto je pravděpodobné, že u dalších dvou dílů tomu bude zrovna tak. Práce je spousta, výsledek však stojí za to. Cameron nemá na starosti jen režírování, střihl si i scénář a na post producenta oslovil Jona Landaua, který produkoval už Titanic. Na Avatara 2 a 3 si ovšem budeme muset počkat minimálně do roku 2014 a 2015.

Avatar

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy
USA, Velká Británie, 2009

Režie: James Cameron
Hrají: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Giovanni Ribisi, Joel Moore, Wes Studi, Laz Alonso, CCH Pounder, Stephen Lang, Dileep Rao, James Pitt, Peter Mensah, Matt Gerald

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Avatar bude mít pokračování. Víme, kde se bude natáčet!