Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Avatar a seriál Ztraceni vedou na 36. udílení Saturn Noms

Veronika Jílková

Veronika Jílková

21. 2. 2010

00030828

Režisér James Cameron vede se svým filmem na všech postech. Nejvýdělečnější snímek všech dob, který předčil i Tatanic, se opět utká v dalších nominacích na udílení cen Saturn Noms.

Avatar, Lost

Avatar, Lost

Akademie, která udílela nominace pro sci-fi, fantasy a horory oznámila konečné výsledky pro 36. ročník Saturn Awards. Mezi největší adepty na zisk trofejí patří Avatar (recenze) a seriál Ztraceni (Lost). Velká rozpočtová bomba ve stylu Avataru má obrovskou šanci se umístit jako první v kategorii Fantasy. V TV kategoriích překvapil seriál Ztraceni, který je pod hlavní režií J. J. Abramse a vznikl v roce 2004.

Nominace jsou rozděleny na kategorie: sci-fi, fantasy, horor, thriller, nejlepší herec a herečka, nejlepší herec a herečka ve vedlejší roli, nejlepší dětský herec, nejlepší režisér a scénárista, nejlepší hudba, nejlepší kostýmy a make-up, nejlepší produkce, speciální efekty, nejlepší animovaný film, nejlepší televizní filmy, seriály a herci.

Vítězové 36. ročníku Saturn Awards budou oznámeni v přenosu z Kalifornie dne 24. června.  Vedle udělování cen za film a TV bude k vidění i přehlídka domácí zábavy, tedy DVD a jevištní prezentace.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Avatar a seriál Ztraceni vedou na 36. udílení Saturn Noms