×
TOPZINE.cz

Avatar a seriál Ztraceni vedou na 36. udílení Saturn Noms

00030828

Režisér James Cameron vede se svým filmem na všech postech. Nejvýdělečnější snímek všech dob, který předčil i Tatanic, se opět utká v dalších nominacích na udílení cen Saturn Noms.

Avatar, Lost
Avatar, Lost

Akademie, která udílela nominace pro sci-fi, fantasy a horory oznámila konečné výsledky pro 36. ročník Saturn Awards. Mezi největší adepty na zisk trofejí patří Avatar (recenze) a seriál Ztraceni (Lost). Velká rozpočtová bomba ve stylu Avataru má obrovskou šanci se umístit jako první v kategorii Fantasy. V TV kategoriích překvapil seriál Ztraceni, který je pod hlavní režií J. J. Abramse a vznikl v roce 2004.

Nominace jsou rozděleny na kategorie: sci-fi, fantasy, horor, thriller, nejlepší herec a herečka, nejlepší herec a herečka ve vedlejší roli, nejlepší dětský herec, nejlepší režisér a scénárista, nejlepší hudba, nejlepší kostýmy a make-up, nejlepší produkce, speciální efekty, nejlepší animovaný film, nejlepší televizní filmy, seriály a herci.

Vítězové 36. ročníku Saturn Awards budou oznámeni v přenosu z Kalifornie dne 24. června.  Vedle udělování cen za film a TV bude k vidění i přehlídka domácí zábavy, tedy DVD a jevištní prezentace.

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..