Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Autorská čtení se budou konat po celé republice

Redakce

Redakce

12. 9. 2010

FOTO: PodzimCelý týden se můžete setkat  s různými autory, a to po celé naší vlasti. V Praze bude číst Markéta  Hejkalová, ve Vyškově se bude křtít nová kniha Radka Mikulky a v Ústí nad Labem vás v rámci festivalu Femina Film 2010 čekají hned dvě autorská čtení.

FOTO: Podzim

Začátek podzimu v Hejnicích, Zdroj: Tomáš Lénárd

V prostorách českého PEN Klubu v pražském Klementinu ze své nové knihy Důkazy jejího života číst Markéta Hejkalová. Ukázky z románu o lásce, evropských i českých městech, o politicích a euroživotě si můžete přijít poslechnout 14. září od 17.05.

A hurá do regionů

Tenkrát za první republiky aneb Z meziválečných dějů malého středomoravského města vážně i s mírným úsměvem, tak se jmenuje nová kniha Radka Mikulky. Pokřtěna bude 15. září v Knihovně Karla Dvořáčka ve Vyškově, začátek akce je v 16.30.

Od 16. do 19. září probíhá v Ústí nad Labem festival Femina Film, v rámci něhož se můžete zúčastnit i dvou autorských čtení. 16. září bude v knihkupectví Beran Petra Dvořáková, 17. září bude tamtéž číst držitelka Magnesie Litery Petra Soukupová. Začátek vždy v 16 hodin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Autorská čtení se budou konat po celé republice