Menu
TOPZINE.cz
Technologie

Autokamera je důležitým partnerem pro každého moderního řidiče

Sedíte často za volantem, ať už pracovně nebo soukromě? Bezesporu jste už někdy vyzkoušeli kameru do auta, která je stále častěji k vidění napříč všemi modely vozidel. A není divu, v případě nehody zaznamenává každou vteřinu, je tedy průkazná pro šetření policie a pojišťovny, stejně tak si můžete ještě jednou u televize vychutnat i zážitek z jízdy na dovolenou, kdy jste míjeli malebnou krajinu Itálie, Francie nebo třeba Slovenska. Natáčení videa může mít tisíc a jedno využití, pokud bude ve Full HD, dostanete vždy špičkovou kvalitu…

Miniaturní modely, které nepřekáží ve výhledu

Dnešní autokamera zabere skutečně minimum prostoru, což je pro výhled řidiče hodně důležité. Umisťuje se doprostřed čelního skla, nabídne široký úhel záběru a vybrané modely dokáží pohlídat například i to, zda jedete ve správném jízdním pruhu. Na silnicích stačí krátká nepozornost a dojde k nehodě, ale kamera do auta vás upozorní zvukovým znamením, že něco není zřejmě v pořádku a měli byste tedy zbystřit. Dotykový displej je samozřejmostí, stejně tak podpora microSD karet s velkou kapacitou (např. 64 GB), díky nimž si užijete hodiny a hodiny kvalitního záznamu.

Široký sortiment na dnešním trhu všechny potěší

Řada modelů, z nichž si určitě vyberete – nejlepší autokamera přinese výborný obraz i když zrovna nepřeje počasí nebo je prakticky úplná tma. Záznam z jízdy ulicemi velkoměst nebo prohlídka krásné přírody poblíž moře, tomu přeci nelze v sychravých podzimních dnech odolat. Kamerám nedělá problém noční vidění, díky otřesovému čidlu se nezaleknou ani složitějších situací. S GPS můžete klidně zaznamenat ujetou trasu, stačí jen krátké nastavení. Díky propojení kamer se smartphonem si přichystáte vše podle svých představ, jde vlastně jen o několik málo kliknutí, bez čekání a složitých mechanismů.

Doporučujeme navštívit eshop cel-tec.cz, kde si jistě vyberete model vhodný právě pro vás.

Ohodnoťte tento článek:
1
Právě čtete

Autokamera je důležitým partnerem pro každého moderního řidiče