Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Australští žraloci Parkway Drive se 30. listopadu představí v Praze

Lucie Slavotínková

Lucie Slavotínková

21. 11. 2012

Současné největší hvězdy metalcoru si letos odskočí do Prahy na svém tour po Evropě. Vystoupí 30. listopadu v pražské MeetFactory. Přivezou dávku tvrdé muziky od protinožců a představí čtvrté studiové album „Atlas“.

Parkway Drive Zdroj: myspace.com

Parkway Drive je australská metalcorová skupina z poklidného městečka na pobřeží Byron Bay. Kluci spolu hrají už od roku 2002 a od té doby stihli vydat čtyři alba, dvě DVD a EP s názvem Never Close Your Eyes.

Na pomoc si s sebou na evropské turné vezou americkou deathcorovou bandu Emmure, která se i u nás těší stále větší oblibě. Dále se o pódium podělí s formacemi The Word Alive a Structures.

Kapela do Česka přiveze kromě starších songů i novinku Dark Days z posledního alba, která mimochodem unikla na internet měsíc před svým vydáním. Těšit se můžeme i na další pecky z nového alba. Jak nedávno uvedl zpěvák a frontman v rozhovoru: “Toto album má být tvrdší a temnější než cokoli jiného.“ Přijďte se sami přesvědčit 30. listopadu do pražské MeetFactory. Vstupenky jsou k dostání v běžné předprodejní síti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Australští žraloci Parkway Drive se 30. listopadu představí v Praze