Menu
TOPZINE.cz
Hudba

AUDIO: Support Lesbiens jsou proti válce! V novém singlu Bombs and Lies

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

20. 5. 2011

foto Kryštof Michal - Support LesbiensPo dlouhém čekání jsou fanoušci Support Lesbiens odměněni novým singlem s názvem Bombs and Lies, který reflektuje konflikty v Libyi. Kryštof Michal s Hynkem Tomanem si dali záležet a právě dnes, 20. května, se píseň dostává do éteru českých rádií. Poslechněte si ji na Topzine.cz.

foto Kryštof Michal - Support Lesbiens

Kryštof Michal - frontman kapely Support Lesbiens, Foto: Martina Hušková, Topzine.cz

„Situaci v Libyi sleduju prakticky 24 hodin denně a nemůžu si pomoct, ale čím víc zpráv o tomto konfliktu čtu, tím víc si kladu otázku, do jaké míry jde ještě o lidi a do jaké míry jen o ropu,“ nechal se slyšet frontman kapely, Kryštof Michal. „Jsem tím znechucený a to rozhořčení muselo jednoduše ven,“ upřesňuje, jak vlastně text k písni vznikl.

Přečtěte si také rozhovor s Kryštofem Michalem

Bombs and Lies je předzvěstí nového alba Support Lesbiens, které vyjde 19. září. Na tom spolupracuje skupina s Ecsonem Waldesem. Kromě deseti skladeb z dílny Toman – Michal se fanoušci mohou těšit na duet s Tonyou Graves.

[audio:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2011/05/Support-Lesbiens-Bombs-and-lies.mp3/]

Na Prague City Festivalu představí (při slavnostní přemiéře 23. června) Supporti dvě nové skladby, které pak budou hrát už i na dalších festivalech. Po vydání desky navíc plánují několikaměsíční klubové turné, které zakončí tradičně v Praze.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

AUDIO: Support Lesbiens jsou proti válce! V novém singlu Bombs and Lies