Menu
TOPZINE.cz
Hudba

AUDIO: Poslechněte si ukázku z předvánočního EP kanadských Simple Plan

Hana Voltrová

Hana Voltrová

24. 11. 2013

Pop – punkoví Simple Plan přicházejí téměř po třech letech s novou deskou. Již 3. prosince vyjde jejich historicky první EP s názvem Get Your Heart On – The Second Coming. První oficiální ochutnávkou z chystaného minialba je song Fire In My Heart.

Ono slovíčko oficiální je v tomto případě velmi důležité, jelikož na serverech typu YouTube se Fire In My Heart objevila již před několika měsíci. Už na první poslech je zřejmé (a fanoušci to jistě ocení), že Simple Plan zůstali věrni stylu, na jaký odkazuje jejich poslední album Get Your Heart On.

Samply z EP putují přímo mezi fanoušky

Ve Fire In My Heart lze zpozorovat určitou podobnost s hitem Summer Paradise. Má to ovšem své vysvětlení – nová deska je totiž kompilací sedmi písniček, které Simple Plan napsali právě během prací na GYHO, a k jejichž vydání se rozhodli až nyní.

Za zmínku rozhodně také stojí způsob, jakým se kapela rozhodla ukázky zveřejnit. V uplynulých pěti dnech, počínaje úterkem 19. 11., zazněl vždy sample jedné písně na předem vybrané fanouškovské internetové stránce (přesný harmonogram je k nalezení na oficiální webu Simple Plan). Právě na dnešek přitom spadá release poslední z celkových pěti avizovaných ukázek.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

AUDIO: Poslechněte si ukázku z předvánočního EP kanadských Simple Plan