AUDIO: Poslechněte si nový singl od Eminema, na kterém hostuje Rihanna

Eminem dnes představil nový singl z připravovaného alba. Song se jmenuje The Monster a o vokály k němu se postarala barbadoská diva Rihanna. 

Jedenačtyřicetiletý rapper vydá letos 5. listopadu osmé studiové album, nazvané The Marshall Mathers LP2. Desku zatím reprezentoval singl Berzerk, který se již představil v rádiích. Dnes se k němu přidává druhý song. Jmenuje se The Monster a hostuje v něm Rihanna.

Na youtube se dnes objevilo oficiální audio (viz níže), videoklip zatím natočen nebyl. Nejedná se o první spolupráci mezi těmito dvěma umělci – před třemi lety se Eminem s Rihannou potkali při nahrávání songu Love The Way You Lie.

Album The Marshall Mathers LP2 rapper vydává po tříleté odmlce. Novinku produkoval známý Rick Rubin, z jehož dílny pochází řada úspěšných nahrávek. Spolupracoval třeba s Red Hot Chilli Peppers, Metallicou či Beastie Boys.

AUDIO: Poslechněte si nový singl od Eminema, na kterém hostuje Rihanna
Ohodnoťte tento článek


1 Komentář AUDIO: Poslechněte si nový singl od Eminema, na kterém hostuje Rihanna

  1. Uvědomujete si, že baseball opvadru nened ani to popule1rned tady? Je to opvadru jen popule1rned na vfdchodnedm pobřežed. Jsem Američan a neme1m de1vat kecy about baseballu, nikdy. Ve skutečnosti jsem vlastně wen’t ke hře yankee, když jsem byl na dovolene9 až v New Yorku a usnul. Jedt někam jinam s vašimi nepodloženfdch stereotypů.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*