Menu
TOPZINE.cz
Hudba

AUDIO: Ezyway nabízí ukázky z nového alba. Poslechněte si, jak bude znít

Adam Vrána

Adam Vrána

27. 5. 2013

Ostravští Ezyway vydávají debutovou nahrávku s názvem Maloobchodník. Na albu, jež bude pokřtěno 6. června v pražském klubu Rock Café, se spolupodílel producent a dvojnásobný držitel ceny Anděl, Boris Carloff.

FOTO: Ezyway

Ezyway. Zdroj: Stance Communications

Ukázka: By My

[audio:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2013/05/by-my-uk%C3%A1zka1.mp3]

Ukázka: Snad tohle víš

[audio:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2013/05/Snad-tohle-v%C3%AD%C5%A1_uk%C3%A1zka.mp3]

Ukázka: Maloobchodník

[audio:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2013/05/Maloobchodnik_komplet.mp3]

Deska vznikala v ostravském studiu Citron, přičemž stěžejním záměrem bylo do písní promítnout atmosféru, která během natáčení panovala. „S výsledkem jsme velmi spokojeni a doufáme, že fanoušci se na to budou dívat stejně,“ říká o albu zpěvák Ezy Hýbl.

Láska z obou úhlů pohledu

Posluchači na něm naleznou 12 skladeb s českými i anglickými texty a čtyřmi cover verzemi písní zahraničních interpretů. V některých z nich hostuje dětský gospelový sbor Arcelor Mittal, jenž u zrodu skupiny Ezyway stál.

„Stěžejním tématem desky mají být partnerské vztahy a láska obecně. Pojednává o ní většina skladeb, včetně singlu Maloobchodník. Podstatné však pro nás nebylo pouze opěvovat její krásu, ale sdělit i skutečnost, že ne vždy v ní má člověk štěstí,“ vysvětluje Hýbl.

Naživo si fanoušci mohou nové album poslechnout nejen v rámci moravsko-slezské tour, ale rovněž i na koncertě v pražském Rock Café, kde Ezyway svůj debut pokřtí. Po jejich boku se představí Marek Ztracený s kapelou, zatímco samotného křtu se ujme zpěvák Petr Kolář.

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji klubu Rock Café za 155 korun. Na místě budou stát 190 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

AUDIO: Ezyway nabízí ukázky z nového alba. Poslechněte si, jak bude znít