Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Audio: Anna K. chystá nové CD. Poslechněte si druhý singl

Adriana Semlová

Adriana Semlová

29. 8. 2011

Známá česká zpěvačka Anna K., která se proslavila hity jako Nebe, Večernice nebo Nelítám nízko, se opět v plné síle vrací na scénu. I přesto, že si prošla komplikovaným obdobím, stále pracovala a koncertovala. 

FOTO: Anna K.

Anna K., Foto: Petra Švejdarová

Anna K. brzy vydá novou, v pořadí již osmou desku, na které nyní pracuje. Před časem představila první ochutnávku – singl Holka modrooká. Nyní se však do éteru dostává Píseň o slzách, tak se ostatně bude jmenovat i nové album.

Čtěte také: P.B.CH. končí, Wanastowi Vjecy pokračují

„Tahle píseň vznikla v době, kdy jsem procházela těžkou životní zkouškou, a proto je pro mne velmi, velmi osobní. Napsal ji můj přítel Robert Kodym po jednom našem dlouhém telefonickém rozhovoru a natočila jsem ji s Wanastovkama a Pavlem Karlíkem,“ říká k písni Anna K. „S Wanastovkama jsem začínala, když mne poprvé vzali na své velké turné jako hosta.“

Anna K. – Píseň o slzách

„Teď naši společnou píseň prostě pouštím do světa a doufám, že najde své kamarády a vrátí se mi domů bez šrámů,“ dodává zpěvačka, která také spustila kampaň pojmenovanou Chceš žít jako já? na podporu prevence rakoviny prsu. Kampaň se stala velmi úspěšnou a Anna K. se jí chce i nadále plně věnovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Audio: Anna K. chystá nové CD. Poslechněte si druhý singl