Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Atomic Kitten připravují nové album. Mluví se i o návratu Jenny Frost

Redakce

Redakce

31. 3. 2013

Natasha Hamilton z Atomic Kitten promluvila v britských médiích o možném návratu bývalé členky Jenny Frost. Rovněž prozradila, že skupina chystá nové album.

FOTO: Atomic Kitten

Rozšíří trojici i bývalá členka Jenny Frost? Zdroj: oficiální facebook skupiny

Pětatřicetiletá Frost odešla ze skupiny poté, co otěhotněla. Její místo ve skupině nahradila britská modelka Kerry Katona. „Návratu Jenny se rozhodně nebudeme bránit, dveře má vždy otevřené“ uvedla Hamilton.

Držet krok se současnými popstars

Atomic Kitten tento týden rovněž oznámily, že nahrávají nový materiál. Natasha Hamilton dle vlastních slov doufá, že písně budou držet krok s hity současných popových hvězd, jakými jsou Taylor Swift nebo Rihanna. „Nechceme zajít příliš daleko, ale na druhou stranu se nemůžeme vracet tam, kde byla skupina před deseti lety.“

Skupina Atomic Kitten byla založena v roce 1997 textařem Andy McCluskeym. Nejvíce se proslavila singlem Whole Again, který se stal čtvrtou nejprodávanější písní dívčích skupin. Dalšími úspěšnými songy byly například The Tide Is High (Get the Feeling), který se vyšplhal na první příčku britských hitparád, nebo singl Eternal Flame, jenž byl původně nahrán skupinou The Bangles.

V roce 2004 se skupina rozpadla a dohromady se dala teprve loni. Během pauzy Atomic Kitten tu a tam příležitostně vystupovaly, většinu času ale strávily na svých sólových projektech.

Minulý rok vydaly album The Essential Collection, které obsahovalo jejich největší hity, na předních příčkách prodejnosti se ale neobjevilo.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Atomic Kitten připravují nové album. Mluví se i o návratu Jenny Frost