Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Atari Terror a Hentai Corporation znásilnili Lucerna Music Bar

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

25. 12. 2010

Tuto středu, 22. prosince 2010, se v pražském Lucerna Music Baru strhly drobné nepokoje, odnesl to ale naštěstí pouze jeden vánoční stromeček. Atari Terror a Hentai Corporation to pořádně rozjeli ve stylu velikonočních oslav plodnosti.

foto Hentai Corporation

Hentai Corporation na Podzimním Sázavafestu 2010, Foto: Martina Hušková, Topzine.cz

Totální destrukce, řev a rozběsněný dav. Tak to dopadne, když na pódium vyleze banda magorů Hentai Corporation a banda ještě větších magorů Atari Terror. Tyto dvě kapely vystoupily v pražském Lucerna Music Baru a už tradičně to byla velká jízda. Skupiny se rozhodly nabourat stereotyp vánočních speciálů a pro svoje fanoušky si připravily velikonoční oslavy plodnosti.

Od obou kapel se vždy dá čekat spousta obscénních gest, odhalených bradavek a podobných úkazů, tentokrát bylo vše vkusně doplněno o krátké sukýnky a šťavnaté hrozny sličných hostesek. Oproti mým předpokladům se ale nějaké velké bakchanálie nekonaly, jen vánoční stromeček dostal v kotli při vystoupení Atari Terror zabrat a vzduchem pak létaly kusy větví a vánoční ozdoby.

První vystupovali Hentai Corporation, se svým šíleným mixem rock’n’rollu a thrash metalu. Jako obvykle se na pódiu dokonale zbláznili, vlasy za nimi vlály, zpocená těla se míhala vzduchem a diváci šíleli. Frontman Radek Škarohlíd opět předváděl šílené pohybové kreace, při kterých občas nebylo zcela jasné, jestli náhodou nedostal epileptický záchvat.

Hudba Hentai Corporation je vážně neuvěřitelná, snad nikde jinde nemáte možnost během jedné písničky slyšet spojení klasického rock’n’rollu a thrashmetalových pasáží nebo pekelné klávesové plochy doplněné vyhrávkami jak vystřiženými z počítačových let z 80. let v podání klávesáka Franty Kouckého. Jako přídavek zahráli Hentai Corporation titulní píseň Ghost Busters a skladbu Zubatá z dílny Pražského Výběru a dokonale tak završili svoji skvělou show.

Velikonoční terror

Jestli Hentai Corporation zbláznili davy, tak při vystoupení Atari Terror diváky snad posedl samotný ďábel. Divoká smršť, kterou Atari Terror předvedli na pódiu, se přenesla i do publika a všichni přítomní skákali jak smyslů zbavení, řvali a běsnili. Jakýkoliv odpor byl marný, Broňa a Kurz ze všech doslova vyřvali jakoukoliv tendenci naplno neprožívat jejich koncert. Sami po pódiu pobíhali a skákali a z už tak energií doslova nasáklého vystoupení vymáčkli ještě o něco víc.

Závěrečnou tečkou koncertu Hentai Corporation a Atari Terror byla společná skladba těchto dvou kapel – No More Love, pod kterou se podepsali jako Hentari Terrorization. Naživo tahle pecka předčila už tak šíleně našlapaný videoklip a dokonale dovršila peklo na zemi, které Atari Terror a Hentai Corporation v Lucerna Music Baru rozpoutali.

Atari Terror za sebou mají dvě desky a nyní se čeká na další. Na koncertech už několikrát zahráli ukázky ze své poslední tvorby a podle nich je rozhodně na co se těšit. V nejbližší době se můžete těšit na krátký rozhovor s frontamanem Hentai Corporation, Radkem Škarohlídem, o společné skladbě s Atari Terror a o dalších plánech Hentai Corporation.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Atari Terror a Hentai Corporation znásilnili Lucerna Music Bar