Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Atari Terror a Hentai Corporation oslaví v Lucerna Music Baru Velikonoce

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

14. 12. 2010

Kapely Atari Terror a Hentai Corporation vystoupí 22.prosince v pražském Lucerna Music Baru. Oproti očekáváním se však nejedná o vánoční koncert – kapely se netradičně rozhodly oslavit nadcházející Velikonce.

foto Hentai Corporation

Hentai Corporation na Podzimním Sázavafestu 2010, Foto: Martina Hušková, Topzine.cz

Atari Terror (crossover) a Hentai Corporation (trash-rock`n`roll) vystoupí 22.prosince 2010 v pražském Lucerna Music Baru. Obě kapely patří ke špičce na české tvrdé scéně, Atari Terror již předskakovali například kapele Korn, Hentai Corporation zase legendárnímu kytaristovi Slashovi, takže jejich společný koncert je jistě velkým lákadlem.

Možná byste čekali, že když hrají 22.prosince, tedy dva dny před Štědrým dnem, bude jejich koncert laděn do vánoční nálady. Ovšem Atari Terror a Hentai Corporation si pro nás přichystali opět jedno překvapení – jejich vystoupení bude velikonoční oslavou plodnosti!

Vstupenky koupíte za 132 korun on-line zde

„Uděláme Velikonoční koncert. Všude se každoročně halekaj koledy, reklamy to bušej už od října a českej showbusiness se předhání ve víceméně neposlouchatelnejch vánočních edicích. Takže lup ho, 22. prosince bude v LMB oslava Velikonoc a nazdar – masopust, plodnost, země živitelka a hotovo,“ vysvětluje Salma z Atari Terror.

K této příležitosti spolu kapely připravují i společnou autorskou píseň, ke které později natočí i videoklip. Takže 22.prosince 2010 se v Lucerna Music Baru od 21 hodin těšte na Velikonoce v zimě, v podání Atari Terror a Hentai Corporation.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Atari Terror a Hentai Corporation oslaví v Lucerna Music Baru Velikonoce