Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Atai Omurzakov vyhrál Česko Slovensko má talent. Přitom je z Kyrgyzstánu

Veronika Jílková

Veronika Jílková

28. 11. 2011

Kdo se podívá do Las Vegas a zároveň si odnese cenu 100 000 euro? V Česko Slovensko má talent nastal čas zvolit vítěze! Finálový díl je za námi.

Kapela Segment to ve finále rozjela. Zdroj: Prima TV

Letošní finále bylo velice vyrovnané, ale jen jeden je opravdovým Talentem. Hledání toho nejlepšího měli opět na starost diváci. Po zaslání svých SMS hlasů rozhodli, že výhercem Česko Slovensko má talent se stal Atai Omurzakov.

Před tím ale vystoupilo devět soutěžících, kteří bojovali jako o život. Jako první se objevil všem známý Stevie Starr. Publikum, tříčlenná porota i dvojice moderátorů byli netrpěliví, co tentokrát tento kouzelník se svým tělem předvede. A že toho opravdu umí. Jednou z jeho největších specialit se tak stalo i otáčení Rubikovy kostky. O další vystoupení se postarala dívčí taneční skupina Ladylicious, která si podle Jara Slávika vytvořila novou taneční kategorii. „A této kategorii vládnete,“ dodal.

Přečtěte si o posledním semifinálovém díle. Měnila se pravidla

Vystoupení Diany Kalashové bylo doslova kouzelné. „Myslím, že tento večer si budeš do konce života pamatovat. Tak jako my všichni, děkujeme ti,“ komentoval zpěvaččin výkon Martin Dejdar. Slávik jen přitakal: „Myslím, že všechny přesvědčíš, že jsi hvězda.“ Čtvrtými účastníky finále byli Strejda a Synovec Jo-Joo. Předvedli ohromující rockovou show, ze které měli všichni účastníci v sále husí kůži.

Trio La Gioia – radost Martina Dejdara

Tomáš Buranovský se vrátil ke kořenům – zazpíval sám s kytarou. A to se mu vyplatilo. „Tvůj hlas mě hladí. Dokážu si představit, že si koupím tvé CD,“ chválila jeho výkon čerstvá slavice Lucie BíláEva Burešová zase předvedla tanec, krásné vokály a hvězdné šaty. Přitom tato zpěvačka nikdy nechtěla jít do talentové show.

Atai Omurzakov

Sedmé číslo patřilo uskupení La Gioia. Další výkon, který by Bílá ráda poslouchala na desce a ze kterého má Dejdar, jako vždy, skvělý pocit. Teprve o pořádnou show se ale postarala kapela Segment. „Dnes jste mi vrátili energii, děkuji,“ okomentovala výbušný výkon Bílá. K tomu se přidal názor Slávika, až z toho podle poroty vzniklo Slávíci se hádají.

Předposlední účastnice Adéla Ferencová musela kvůli špatnému odposlechu zazpívat až na podruhé. I přes stresy a pláč se jí výkon povedl a Bílá slíbila, že si spolu jednou zazpívají.

A posledním soutěžícím na jevišti byl Atai Omurzakov, tanečník z Kyrgyzstánu. Jeho emoce a vyjádření pocitů prostřednictvím propracovaného tance dostalo celou porotu i publikum. Nebylo pak ani velkým překvapením, když celou soutěž vyhrál!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Atai Omurzakov vyhrál Česko Slovensko má talent. Přitom je z Kyrgyzstánu