×
TOPZINE.cz

Astroporadna zdarma! Nechte si poradit od astroložky ve vašich partnerských vztazích

Ilustrace: Petra Palcová, Topzine.cz

Chcete vědět, zda získáte svou životní lásku? Opustil vás partner a cítíte se pod psa? Nedaří se vám najít toho pravého? Máme pro vás absolutní novinku! Astrologické vztahové poradenství na Topzine.cz!

Ilustrace: Petra Palcová, Topzine.cz

Blíží se léto a s ním i fesťáky, čundry, tábory, dovolené u moře, žhavé letní romance, flirty, úlety, rozchody či náhodná setkání dvou spřízněných těl či duší. Láska je smyslem života lidí na celém světě. Všichni se párují, nikdo nechce být sám. I vy máte svá tajná přání, platonické lásky, vášnivé milostné vztahy, sexuální úlety nebo poklidné harmonické svazky, které vás naplňují a dělají šťastnými. I vy máte trable s láskou, prožíváte nesplněná očekávání a zklamání. A my jsme tady pro vás!

Co vám nabízíme?

Astrologické poradenství, a to zcela zdarma každé úterý a pátek ve vašem oblíbeném magazínu Topzine.cz v rubrice Zdraví a sex!

Zaručujeme vám anonymitu, diskrétnost a ochranu soukromí!

Co požadujeme?

Datum, místo a pokud možno přesný čas narození vás a vašeho partnera, konkrétní popis situace, problému nebo položení dotazu a souhlas s anonymním zveřejněním odpovědi.

Své otázky můžete směřovat na adresu dopisy@topzine.cz, do předmětu pište „Astrologická poradna“.

Těší se na vás vaše astroložka Táňa a její kolega Ufon!1 Komentář Astroporadna zdarma! Nechte si poradit od astroložky ve vašich partnerských vztazích

  1. Dobrý den , Chtěl bych se zeptat,jak dlouho budu ještě bez vztahu?
    Jsem narozen 28.9.96 v 1:20
    Plzeň

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..